TürkNet YAPA altyapısına geçme

ZentaX

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle hayırlı akşamlar diliyorum.

İnternet servis sağlayıcı olarak TürkNet kullanıyorum ve hiç memnun değilim. Bu konuda açmış olduğum şikayet başlıklı konularım mevcut.

Acaba TürkNet’in aktif altyapısında olsam ne değişirdi diye düşünürken hizmet verdiği yerlere baktım ve bağlı olduğum santralde YAPA altyapısının olduğunu gördüm.

DDAFB4F1-E55E-4763-82C0-B9EC782AAC0E.jpeg

83C1294B-7D5D-485F-A4D0-C77AF6FA14F5.jpeg

Ancak ben YAPA altyapısını kullanmıyorum. Gördüğünüz üzere VAE yazıyor. Sizce bu konuda ne gibi bir adım atabilirim? Şikayet kaydı oluştururken hangi alanı seçmeliyim ve nasıl bir üslup takınmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle hayırlı akşamlar diliyorum.

İnternet servis sağlayıcı olarak TürkNet kullanıyorum ve hiç memnun değilim. Bu konuda açmış olduğum şikayet başlıklı konularım mevcut.

Acaba TürkNet’in aktif altyapısında olsam ne değişirdi diye düşünürken hizmet verdiği yerlere baktım ve bağlı olduğum santralde YAPA altyapısının olduğunu gördüm.

Eki Görüntüle 536723

Eki Görüntüle 536724

Ancak ben YAPA altyapısını kullanmıyorum. Gördüğünüz üzere VAE yazıyor. Sizce bu konuda ne gibi bir adım atabilirim? Şikayet kaydı oluştururken hangi alanı seçmeliyim ve nasıl bir üslup takınmalıyım?
Ben yeni Türknet bağlattım İstanbul'da ki evime. Sana iki seçenek sunuyorlar biri TTnet altyapısı biri kendilerinin ki bunu onları arayıp halletmen lazım.

Ben de internetten altyapımı kontrol ettiğimde yapada olarak gözüküyorum ama OİM'den destek kaydı açtığımda VAE'de olduğunu söylediler. Senin durumun da buna benzer bir şey olabilir. Destek kaydı açıp sorgularsan daha iyi olur.

Geri
Yukarı