TürkNet YAPA altyapısına nasıl gecebilirim?

Ben türk telekoma gidip internetimi hızlandırmak istediğimi söylemiştim (12 mbit internet alıyordum) bana 12 den yukarı alma ihtimalim olmadığını söylediler. şimdi 60 mbit.

Ben Türk Telekom'a gidip internetimi hızlandırmak istediğimi söylemiştim (12 Mbit internet alıyordum) bana 12'den yukarı alma ihtimalim olmadığını söylediler. Şimdi 60 Mbit.

Banada 39 üstünü alamazsınız diyorlarda bana yalan geliyor zaten. Santrale aram 501 metre bende 30 Mbps alıyormuşum rasmen ölçen arkadaş kimse kafası güzel yanlış ölçmüş.

1 ay bedava sonuçta. istersen denemek için başvur. en iyi hızını öyle görürsün. beğenmezsen çıkarsın.

1 Ay bedava sonuçta. İstersen denemek için başvur. En iyi hızını öyle görürsün. Beğenmezsen çıkarsın.

Türk Telekom ile konuştum ben. 50 Mbps'yi çok rahat alabiliyormuş normalde. Kablomun kötü olduğunu söylediler değişmesi gerek. Bir de bana sinyal olarak 40 Mbps girilmiş. Yani altyapıma hız sınırı koymuşlar.

cat 6 çeksende kutudan 2 kablo çıkıcak yine bir işine yaramaz. O 2 kabloyu bağladığın zaman standart bir kablodan farkı kalmayacak.

Geri
Yukarı