TürkNet YAPA altyapısında olduğu halde geçişin onaylanmaması

YAPA'da Upload yüksek o avantajı var.

2 yıldır Turknetteyim. İlk abone olduğumda Vae ile açıldı, sonra kendileri Yapa santral geldiğini söyleyerek otomatik hızımı 100Mb olan en üst pakete geçirdi.Fakat ben 13 ile 24 MB değişken hızları alabiliyorum.

YAPA'da Upload yüksek o avantajı var.
Evet ama burada daha YAPA hizmetleri aktif değil herhalde. Ayrıca sizin dediğinize göre YAPA'da 13Mbps'lerde hız alırsam fazla upload hızı almışım çok bir önemi olmaz.
Bu durum çok değişik ya Vae'de 35Mbps verebilirken YAPA'da 13-20'lere düşüyor.

Evet maalesef kötü bir durum.

ne Turknet'in sağlam bir altyapı kurmadan ekli kablo ile simetri internet verme çabasi

Büyük ihtimalle aradaki farkı anlayacak bir iş yapmıyorsunuz nede o hızı Wifi da alabilecek modeniz var. Türknette almak isterseniz 15mb hız için 15 lira fazla vereceksiniz. Netspeed'e yine daha fazla vereceksiniz. Ben olsaydım asla geçmezdim.

Belkide modem ayarlarım gitti bu yüzden yavaşladı.1.5 aydır arızayı dün yapabildiler.

Merhaba konunun ilk sayfasındaki, benim cevabımı okuyun.

Film filan izliyorum birde bilgisayarım kötü yazın yeni bir sistem toplayacağım oyun indirmeleri vs. için ayrıca birazda upload hızı için YAPA'ya geçmek istemiştim ama dediğiniz değerlerde olacaksa YAPA'yada ve 10-15Mbps hız içinde diğer firmalara geçmenin bir anlamı yok biraz daha böyle kullanıp belki ilerde KabloNet altyapısı aktifleştirilirse ona geçiş yapabilirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…