Türknet Yeni Zam: 75.99 TL

@mühendis52 TurkNet'in GigaFiber servisi yer yerde yok. Şu anda oturduğum ev ADSL altyapısında, 150 metre ötede yeni tip 7 santral koydular ama hala aktif değil. ADSL hizmete 140₺ ödeyeceğime TT ile anlaşıp 12 aylık alırım, hem de altyapımı VDSL'ye geçirirler.

GigaFiber hizmeti her yerde var diyen yok zaten. Bende 60 Mbps alıyorum, senin yerinde olsam aynısını yaparım haklısın. TurkNet tek fiyat tek paket mantığı bence saçma o yüzden ister istemez başka firmaları geçiş olur. Şahsen Telekom'dan TurkNet'e geçme sebebim F/P olmasıydı hala Türk Telekom'dan daha uygun (10 yıl boyunca Telekom müşterisiydim) ama ister istemez diğer firmaların zamlarına göre ya kalırım ya da başka firmaya geçerim.

Zam yapılır ama 40 TL birden zam yapması mantıksız.
TurkNet'in 100 MB altı hız desteleyen müşterilerinin artık pek bir avantajı kalmadı, bu sebepten ötürü çok müşteri kaybedecek, buna ben ve aktifleştirdiğim arkadaşlarım dahil, abonelikten çıkmak zorunda kalacağız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Turknet'ten çok memnunum. Ancak zam oranını fazla buluyorum. Haziran ayı itibari ile Netspeed'in de fiyatına göre değişiklik düşüneceğim. Tabi Netspeed o zamana ne olacak o da önemli.

Millenicom, Netspeed, Comnet, GIBIRNet firmalara da bakabilirsiniz ama onlar da ister istemez TurkNet kadar zam yapacaklardır maalesef.

GigaFiber altyapısı yapılmıştı eve, dün baktığımda aktif değildi. Zam geldikten sonra aktif oldu. 😀 neyse değer 1000 Mbps'ye.

Türk Telekom fiber paketlerinde yeni müşterilere özel 100 Mbps internet 140 TL olduğunu yeni gördüm fakat 2 yıl taahhüt bittikten sonra onlar da 100 Mbps interneti normal fiyatından yani 200 TL'den verecekler.

2 yıl sonra TurkNet'in de fiyatı 200 liraya çekmeyeceğinin garantisi var mı, yok. Ee o zaman?

Geri
Yukarı