TürkNet Yüksek Ping ve Donma

rogueofsniper

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Youtube videolarında donma takılma olmuyor ancak Twitch yayınları izlerken 35 download hızım olmasına rağmen 720p 4bin bitrate bir yayında sürekli donmalar yaşıyorum. Bazen de 5 dakika donmayıp ardından sürekli donmalar oluyor bazen yayınlar hiç açılmıyor.

Youtube videolarında donma takılma olmuyor ancak Twitch yayınları izlerken 35 download hızım olmasına rağmen 720p 4bin bitrate bir yayında sürekli donmalar yaşıyorum. Bazen de 5 dakika donmayıp ardından sürekli donmalar oluyor bazen yayınlar hiç açılmıyor.
Twitch kaynaklı sıkıntı olabilir. Büyük ihtimalle Twitch kaynaklı. TurkNet desteğe yazmayı deneyebilirsin. Tarayıcı değiştirince düzeliyor diyenler de var.

Türknet kullanıyorum sorun yaşamıyorum. oyunlarda ping sorunu da yok. vps ile bir dene olmadı. düzelirse modem filan resetle ip değişsin olmadı desteğe yaz başka ip havuzuna atsınlar

Bu sorun bende'de var sanırım Turknet den kaynaklı.desteğe defalarca yazdım ama hep ayni terane yok modem'de yok ev içi bağlantılarınızda, ama 75Mbps hız alıyorum gündüzleri sorun yok ama akşam gel'de izle yayın deli oluyorum bunun bir çözümü varmi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı