TürkNet'e geçilir mi? 35Mbps paketi

Mehmet967

Decapat
Daha fazla  
TürkNet hız sorgulaması yaptığım da 35 Mbps indirme 3 yükleme hızı diyor ekstra 10 TL fiyata 75 Mbps'e kadar destekliyor yazıyor fiyat uygun sizce geçilir mi evde şu an başka firmanın internetini kullanıyorum sıkıntı olur mu 2 internet kullanırsam dedim hiçbir sıkıntı çıkmaz dendi geçiçem büyük ihtimal ilk ay bedava kampanya dendi arkadaşınızın referans kodu varsa ekstra 1 ay daha kullanırsınız dedi en güzel yanı taahhüt yok istediğin zaman çıkabilirsin sizin fikirlerinizi de almak istiyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 1.5 senedir TürkNet'in 35 Mbps paketini kullanıyorum. Hiç bir zaman sorun yaşamadım. Ping değerim düşük. 10 TL verip 75 Mbps pakete geçseniz daha iyi olur hatta.

Ben sadece TürkNet hakkındaki düşüncelerimi belirteyim; müşteri hizmetleri çok yoğun oluyor problem yaşarsanız problemi çoğunlukla kendiniz çözeceksiniz alışın, tarifeleri gayet uygun ve dedikleri hızı aynen veriyorlar. 2 internet kullanma amacınız nedir, anlayamadım?

Son zamanlarda forumda sorun yaşayan çok fazla arkadaş var Türknet ile ilgili. Çok yakın bir arkadaşım da yaklaşık bir aydır sürekli sorun yaşıyor. COD:Warzone oyunun da "Paket kaybı" alıyor. Defalarca destek ekiplerine yazsa da bir çözüme ulaştırmadan kapatıldı. VPN kullandığı zaman herhangi bir paket kaybı yaşamıyor.
Destek ekiplerine sadece Mail yoluyla ulaşıldığı için daha büyük bir problem. Yazıyorsun,yazıyorsun cevap yok... Ama bir iyi yanı da fiyatı sanırım.

Geçmelisin gayet iyi bende geçeceğim taahhüt bittiğinde.

Yeni geçmiş biri olarak şunu söyleyeyim, Fiyat konusunda çok iyi, Söyledikleri hızı veriyorlar mı? Evet. Ancak herhangi bir sorun yaşarsanız ilgilenen bulamıyorsunuz. Ben 14'ünde geçtim 21'ine kadar stabil bağlantı sağlayamadılar. 2 Kere destek kaydı oluşturdum, birinde kopmaları görüyoruz dediler düzeltildi dendi, diğerinde sorun yok dendi. Kopmalar olabiliyor. "DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET" mesajına alışın.

Şunu da söylemeyi unutmayayım. TürkNet herkes de sorunsuz değil anladığım kadarıyla, çünkü bizim sokakta kullanan 2 daire daha var ve onlarda benim gibi hiç sorun yaşamadılar. Altyapı ile alakalı sanırım.

Şunu da söylemeyi unutmayayım. TürkNet herkes de sorunsuz değil anladığım kadarıyla, çünkü bizim sokakta kullanan 2 daire daha var ve onlarda benim gibi hiç sorun yaşamadılar. Altyapı ile alakalı sanırım.

Oturduğum bölgenin altyapısı iyi, daha önce TT'de gayet iyi kullanıyordum. Benim sorunum modem'in IP alamaması, bunun altyapı ile alakası yok. Sorunumu en son otomatik DNS'yi kapatarak çözdüm. Hız ve fiyat konusunda gayet iyiler ancak iletişim konusunda gelişmeliler.

Ben sadece TürkNet hakkındaki düşüncelerimi belirteyim; müşteri hizmetleri çok yoğun oluyor problem yaşarsanız problemi çoğunlukla kendiniz çözeceksiniz alışın, tarifeleri gayet uygun ve dedikleri hızı aynen veriyorlar. 2 internet kullanma amacınız nedir, anlayamadım?

taahhütün bitmesine daha 7 8 ay var o yüzden yazmayı unutmuşum kusura bakmayın
şöyle de bir olay var 8 senedir aynı yerde oturuyoruz ev bize ait olduğu için 3 4 firma değiştirdim her birini en az 1 sene kullandım hiçbirinde 1 sn bile olsa internet gitmedi ping sorunum hiç olmadı sıkıntı hiç yaşamadım internet kopması falan nedenini öğrenmek istedim santral aşırı derecede yakınmış bizim daireye o yüzden türknetde de sorun yaşicağımı pek sanmıyorum ama büyük konuşmamak lazım hayırlısı olsun interneti bağlattığım da ara ara buraya bilgiler vericem nasıl geçtim ne yaşadım falan teşekkürler hepinize

Son düzenleme:
taahhütün bitmesine daha 7 8 ay var o yüzden yazmayı unutmuşum kusura bakmayın
şöyle de bir olay var 8 senedir aynı yerde oturuyoruz ev bize ait olduğu için 3 4 firma değiştirdim her birini en az 1 sene kullandım hiçbirinde 1 sn bile olsa internet gitmedi ping sorunum hiç olmadı sıkıntı hiç yaşamadım internet kopması falan nedenini öğrenmek istedim santral aşırı derecede yakınmış bizim daireye o yüzden türknetde de sorun yaşicağımı pek sanmıyorum ama büyük konuşmamak lazım hayırlısı olsun interneti bağlattığım da ara ara buraya bilgiler vericem nasıl geçtim ne yaşadım falan teşekkürler hepinize
Hocam 7-8 ay sonra bağlatacaksanız şimdi konu açmanın çok bir mantığı yok. Her şey değişebilir 7 ayda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı