TürkNet'e geçilir mi?

Modem arayüzünden hat değerlerini atar mısın ?
1582483899850.png

Maksimum değer yazmıyor ama, bir bakın.
Turknet'e uygulamasından daha üst pakete geçebilir miyim diye bildirin. O sayfa yanıltıcı olabiliyor.
Deneyeceğim.

Şu an D-Smart'ın TV ve internet birleşik paketini kullanıyorum. Yaklaşık 90 TL falan ödüyoruz. İnternet 24Mbps download hızına sahip. TürkNet'te hız sorgulaması yaptığım da 75Mbps hız alabileceğimi söyledi. 75 TL'lik pakette de maksimum 100Mbps hız verebiliyormuş. Bu paketi alsam 75Mbps hız alabilir miyim sizce? veya 75 olması gerekmiyor, 50 falan da olabilir. Çünkü, böyle şeyler yaşayan çok gördüm. Vaad ettikleri hızları veremeyenler vs.
Türknet tavsiye ederim. 35 down 3 up dediği hızı veriyor.(75down kadar) 1 Ay bedava kullanma kodu "NYF17YQ71SYJ" abone olurken söylemeniz yeterli. Asus modem ile kullanmanızı tavsiye ederim.

Türknet tavsiye ederim. 35 down 3 up dediği hızı veriyor.(75down kadar) 1 Ay bedava kullanma kodu "NYF17YQ71SYJ" abone olurken söylemeniz yeterli. Asus modem ile kullanmanızı tavsiye ederim.
Sitesinden internet sorgu yaptığımda, minimum 35 download ve maksimum da 75 download hızı alabileceğim yazıyordu. Telefon numara mı verdim. Ya onlar bana dönecek ya da ben onları bir ara arayacağım. Konuşup tam bilgi edinmek istiyorum. Çoğunuzun yorumu gayet iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Taahhüt süremi öğrenmek için D-Smart'ı aradım. 9 Eylül 2021 dedi. Yaklaşık 3-4 yıldır zaten kullanıyoruz. Taahhüt 5 yıl olmaz diye düşünüyorum. Biz pakete tekrar devam etmedik. Kendisi devam ettirmiş olabilir mi acaba?

Şu an D-Smart'ın TV ve internet birleşik paketini kullanıyorum. Yaklaşık 90 TL falan ödüyoruz. İnternet 24Mbps download hızına sahip. TürkNet'te hız sorgulaması yaptığım da 75Mbps hız alabileceğimi söyledi. 75 TL'lik pakette de maksimum 100Mbps hız verebiliyormuş. Bu paketi alsam 75Mbps hız alabilir miyim sizce? veya 75 olması gerekmiyor, 50 falan da olabilir. Çünkü, böyle şeyler yaşayan çok gördüm. Vaad ettikleri hızları veremeyenler vs.

Ben de 2017´de D-Smart´dan TurkNet´e geçmiştim. Hâlâ TurkNet kullanıyorum. Tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı