Türknet'e Geçiş Macerası

Dostum Vodafone'dan edindiğim tecrübeden söylüyorum.. Bi sorun çıkarsa 2 haftayı geçmeden iptal et.. Taahhaütüydü, faturasıydı, kullanım bedeliydi derken herşeyi sana yıkarlar.. Ama İnşallah bir sorun çıkmaz.. Sanırım Türknet'teki çoğu kişi memnun.. Umarım sende memnun kalırsın.. (y)

Öve öve bitiremeyen de var, aman yaklaşmayın diyen de var. Açıkçası ben de merak ettim. Bakalım sizin deneyiminiz nasıl olacak.
Dediğim gibi sorun oluşmadıkça çok iyi. Ping güzel kopma vs yok. Ancak bir sorun oluştu ya da bir talepte bulundunuz ya o zaman bekle babam bekle. 1 nisandan bu yana adsl portumu vdsl yapacaklar.

An itibariyle evraklarımı Türknet'e yollamış bulunuyorum. Farkettiğim tek problem, destek hattında bulunan kişiler net olarak cevap veremiyor. Ama ne sorduysam yardımcı oldular bu süreçte. Bakalım geçiş ne kadar süre zarfinda tamamlanacak. Bize ulaştıktan 2 iş günü içinde tamamlıyoruz dedi.

Öve öve bitiremeyen de var, aman yaklaşmayın diyen de var. Açıkçası ben de merak ettim. Bakalım sizin deneyiminiz nasıl olacak.
Bende yorumlara baktım fakat yorumlarda yapılan eleştirilerden tek bir tanesi bile benim başıma gelmedi. Allahtan Turknet aldım, yoksa TTNET'in 50 GB AKK'li 8 MBPS hızı bana resmen kazıklayacaklardı. Şimdi 16/150 GB AKK kullanıyorum.

AKN'siz hizmet alacağım söylendi online işlemlere baktığımda ise 0 GB kotalı gözüküyor. Ben internetteki her yoruma güvenemiyorum, çünkü insanların bilgi seviyesi, tahammül seviyesi değişiklik gösteriyor. TT arayıp sözleşmenin bittiğini teyit ettim, ardından Türknet'i aradım ve taşıma işlemlerim başladı. Kullanım sözü olmadan sınırsız internet olayı bile denemeye değerdi.

Zaten TürkNet kötü bile olsa ne kadar kötü olabilir ki? Türk Telekom'dan iyi olacağına kalıbımı basarım.

Taşındığımız bölgede doğru dürüst altyapı olmadığı için (sözde) 16 Mbps paket kullanıp ayda 72 TL'ye kazıklanıyorum. Taahhütün bitmesine de 1 seneden fazla zaman var.

Benim TT ile bağlantı kopma problemim yoktu. Zaten internet denemezdi kullandığıma, TT'nin 10 senedir yatırım yapmaması da beni kendilerinden soğuttu. Objektif olarak tecrübelerimi yazmaya devam edeceğim.
Beklemedeyiz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı