Türknet'e mi Geçilmeli, Superonline'ye mi?

Kesinlikle Superonline, Türknet'in müşteri hizmetleri yok bir sorun olduğunda apışıp kalıyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Altyapının yenilenmesi için ne yapılması gerekiyormuş? 🤔 Öğrenebildiyseniz biraz bahseder misiniz.

Yani benim ihtiyacım olan PORT bende ona başvurdum boş part yok diye hiçbir ISS ye geçiş sağlayamıyorum ve sıfırdan ISS ye geçemiyorum alt yapı yenilenmesi için de başvuru yaparsın alt yapını hangi firma yapıyorsa çünkü benim alt yapı 8 MBİT destekliyordu SUPERONLİNE nin dediiği oydu ama :) başka ISS ye geçiş sağlayacağımı duyunca aradılar 12 destekliyor efendim kalabilirsiniz diyorlar :) ttnet diyor size hipernet VDSL hattı çekelim bende olur dedim gittim TTNET müdürlüğüne başvuru yaptım bekliyorum muhtemelen beni yıl başı sonrasına atacaklar bu bilerek tabi fiyat artışı olacağı için yoksa şuan bile geçirebilirler: )
Bence kesinlikle Superonline başka bir konuda speedtest değerlerini paylaşmıştım,

Evet ama sadece Fiber konusunda bence superonline iyidir :) bana 8 MBİT üstü vermiyorlar ve fiber getirmiyorlar.

Ben şuan SUPERONLİNE kullanıyorum 8MBİT destek verebiliyorlar ne FİBER ne VDSL alt yapısı getirebiliyorlar aylardır uğraşıyorum anca müdürlük keyfi olacak ki getirecekler arka balkon komşum fiber kullanıyor ben adsl :D :D sadece fiberde iyi diye duydum superonline bende bugün TTNET port başvurusu yaptım ona geçeceğim sanırım kararsızım
Hayatının hatasını yaparsın fiyatlar zamlandı 3 katına taahütle sömürürler seni Türknet müşteri hizmletleri dışında sıkıntısız önceden canlı destek vardı kaldırdılar.

Hayatının hatasını yaparsın fiyatlar zamlandı 3 katına taahütle sömürürler seni Türknet müşteri hizmletleri dışında sıkıntısız önceden canlı destek vardı kaldırdılar.

Doğrudur bı port açılsın alt yapı olsun türknet düşünebilirim arkadaşım geçen hafta geçiş yaptı bekliyor bugün yarın bağlarlar

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı