TürkNet'i nasıl bilirsiniz?

Yakın zamanda TürkNet'e geçmeyi düşünüyorum ama internetteki TürkNet yorumlarından da korkuyorum.
Malum bu firmayla ilgili çok kötü yorumlar var ve sadece şanslı azınlık TürkNet'den gerçek manada verim alabiliyormuş.
Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim.

Şu anda kullanmakta olduğum internet Türk Telekom ya da diğer adıyla aşırı pahalı Telekom.

Aktif olarak kullanıyorum, oturduğum yerde vdsl var. 35 mbps paketim ve ben 33 mbps download 3 mbps upload alıyorum. Gayet memnunum fakat yinede net olarak konuşmak istemem çünkü altyapınıza ve diğer etkenlere de bağlı.

Ben yakın zamanda geçtim. Geçişte netim hiç kesilmedi bile. Ancak bana VDSL yerine ADSL vermişler. Şimdi onunla uğraşmaktayım. :)
Online işlemlerden ne zaman bir şikayet paylaşsam dönüş gayet hızlı oldu. Ancak çözüm yok.

1.5 senedir gayet memnun bir şekilde kullanıyorum 75 Mbps paketini. Öncesinde bir süre Millenicom ve Netspeed kullandım. Ciddi sorunlar yaşadıktan sonra son çare olarak Türknet'e geçtim, iyiki de geçmişim, 1.5 senedir sorunsuz kullanıyorum. Kendi adıma konuşacak olursam, iyi bilirim.

Bulunduğunuz bölgeye, altyapınıza bağlı olarak alacağınız hizmet değişir. Yine de şu Türk Telekom illetinden bir kurtulun da Türknet, Millenicom veya Netspeed'den birinden istediğiniz hizmeti alırsınız. Ha aradığınız sorunsuz hizmeti bulana kadar benim gibi değiştirirsiniz fakat sonunda mutlu olacak yine sizsiniz. Taahhüt olmaması çok önemli.

Aktif olarak kullanıyorum, oturduğum yerde vdsl var. 35 mbps paketim ve ben 33 mbps download 3 mbps upload alıyorum. Gayet memnunum fakat yinede net olarak konuşmak istemem çünkü altyapınıza ve diğer etkenlere de bağlı.
Arkadaş şanslı kesimde. Geçeli 2 ay oldu, VDSL alt yapım var ve modeme hala ADSL sinyali ulaşmakta.

Evet :D fakat benimde internetim ilk bağlandığında öyle bir durum olmuştu sanırım o olay bulunduğun bölgedeki telekomu ilgilendiriyor diye biliyorum ama net birşey demiyeyim.
Bir sürü destek kaydı açtım Telekom ile ilgili olsa onlara iletirlerdi sanırım. Hatta bir ara VDSL sinyali de almıştım fakat birkaç saat sonra kopup yine ADSL'e geçiyordu. Çok fantastik bir durum yaşıyorum. Alt yapım VDSL, modem VDSL, TürkNet hizmetiniz VDSL diyor fakat ulaşan sinyal ADSL :D

Bir sürü destek kaydı açtım Telekom ile ilgili olsa onlara iletirlerdi sanırım. Hatta bir ara VDSL sinyali de almıştım fakat birkaç saat sonra kopup yine ADSL'e geçiyordu. Çok fantastik bir durum yaşıyorum. Alt yapım VDSL, modem VDSL, TürkNet hizmetiniz VDSL diyor fakat ulaşan sinyal ADSL :D
Çok değişik bir durummuş, umarım en yakın zamanda rahata kavuşursun :)

Geri
Yukarı