Türknet'in Yeni Fiber Paketleri

Güzel bir paylaşım yapmışsınız. Fakat Türkiye'de altyapı çok yetersiz. Çoğu kullanıcı Türk Telekom'dan başka internet servis sağlayıcısı bilmiyor. Altyapı para ve zaman gerektiren bir iş. Bu firmaların da para kazanması lazım. O nedenle kaliteli bir hizmet almamız çok zor. Samsun'un çok kalabalık ve gelişmiş bir yerinde oturmama rağmen sadece Türk Telekom altyapısı var.

YAPA ile maksimum 60/30 hız alabiliyorum Fiber tarifeleri beni etkiler mi yoksa 75TL lik aynı internetin ismini mi değiştirmişler?

@KRALCAN Benim çevremdeki saha dolapları VDSL destekli olanlarla değişirken benim saha dolabım değişmeyecek, buna 2020 yılı dahil.

10 metre ileride VDSL var, bende ADSL. Bu TT'yi ülkeden kaldırmak lazım...
@saY Bu paketler YAPA'yı kapsamıyor. Binaya kadar TurkNet kendi fiberini çekmesi gerekiyor.

@KRALCAN Benim çevremdeki saha dolapları VDSL destekli olanlarla değişirken benim saha dolabım değişmeyecek, buna 2020 yılı dahil.

@saY Bu paketler YAPA'yı kapsamıyor. Binaya kadar TurkNet kendi fiberini çekmesi gerekiyor.
Benzer durumda ben yaşıyorum, fiber var biz hala 6 Mbps :D

Altyapısı olanlara güzel, bizim gibi mağdurlara sıkıntı. İstanbulun merkezi bir yerinde oturuyorum önümdeki caddede, arka sokağımda, sol ve sağımızda kalan sokakta fiber altyapı var, bizim sokakta yok, mükemmel bir çalışma.

Türknet neye göre fiber çekiyor? Şuan sorunsuz YAPA kullanıyorum istesem fiber çekip 100/50 verebilecekler mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı