TürkNet'ten Millenicom'a mı NetSpeed'e mi geçmeliyim?

Berk Alan

Hectopat
2 ay önce Superonline taahhütümün bitmesiyle TürkNet'e geçtim. Ufak tefek yavaşlamalar, ping yükselmeleri falan yaşıyordum ama umursamıyordum. Fakat geçenlerde faturalara gelecek zammı görünce başka bir ISS geçmeye karar verdim. Altyapım ADSL destekliyor en fazla 16 Mbps hız veriyorlar. 86 TL fatura 16 Mbps ve yaşadığım hız kayıpları sık sık yükselen ping için fazla. NetSpeed ve Millenicom arasında kaldım. Hangisine geçmeliyim? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangisi daha ucuzsa ona bakabilirsiniz. Çoğunda taahhüt yok, denemiş olursunuz. TurkNet 35 Mbps alt paket 85 TL, üst paket 95 TL. Millenicom 16 Mbps alt paket 75 TL, üst paket 100 TL. Netspeed 35 Mbps alt paket 76 TL, üst paket yok.

Ek: Hattınız VDSL desteklemiyorsa boşuna yüksek fatura ödemeyin. En ucuz hangisi ise onu alın bir fark yok olmayacak.

Son düzenleme:
Hocam hala geçiş yapmadıysanız Millenicom önerimdir. Ben netspeed'ten millenicom'a geçiş sağladım. Şu konuma da göz atabilirsiniz isterseniz. Ayrıca konudaki kod ile 1 ay da ücretsiz kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı