Türksat Kablonet online işlemler müşteriye uygun tarife seçeneği nedir?

Emrecopur

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Kablonet 50 Mbps download 5 Mbps upload her eve Kablonet kampanyası kullanıyorum %25 engelli indirimli.
Konuya geçeyim 24 ay taahhütlü tarife kullanıyorum. 171 TL'ye Online işlemler hizmet işlemleri tarife değiştir kısmında böyle bir seçenek mevcut. Bu fiyatlara kalan taahhüdüm boyunca kendime uygun olanı seçsem bu seçenek üzerinden mi devam eder? Daha önce deneyimleyen oldu mu merak ediyorum. Normal sayfadan kampanyalara bakınca daha pahalı.

1716627872502.png

Merhaba arkadaşlar Kablonet 50 Mbps download 5 Mbps upload her eve Kablonet kampanyası kullanıyorum %25 engelli indirimli.
Konuya geçeyim 24 ay taahhütlü tarife kullanıyorum. 171 TL'ye Online işlemler hizmet işlemleri tarife değiştir kısmında böyle bir seçenek mevcut. Bu fiyatlara kalan taahhüdüm boyunca kendime uygun olanı seçsem bu seçenek üzerinden mi devam eder? Daha önce deneyimleyen oldu mu merak ediyorum. Normal sayfadan kampanyalara bakınca daha pahalı.

Eki Görüntüle 2204020
Kampanyalar yeni abonelikler için, fiyatlar pahallandi . Bunu deneyimlemedim. Ama müşteri temsilcisi desteği ile mbps arttirinca fiyat farkı ödemiştim. Ekrandaki 239 TL nin geçerli olacağını düşünüyorum. Müşteri temsilcisi ile görüşüp, ekranınızda çıkan fiyattan yararlanmak istediğinizi, mbps arttırmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

171 TL'nin üzerine eklenmez umarım bir de özel devre ne demek bir fikriniz var mı? 8 yıldır Kablonet abonesiyim.

171 TL'nin üzerine eklenmez umarım bir de özel devre ne demek bir fikriniz var mı? 8 yıldır Kablonet abonesiyim.
171+fiyat farkı =239 TL. Yani fiyat farkı olarak ekleneceğini düşünüyorum. Çünkü ben yükseltirken fiyat farkı ödemiştim. Özel devre ne demek bilmiyorum. Sizin için Google da aratma yaptım ve alıntı yapıyorum. "Kampanya içeriğinde normal şartlarda “100 Mbps’ye kadar Sınırsız Kablonet” paketi var ancak bana upload gerekmesi sebebiyle “Özel Devre 100-20” adlı ve yüksek upload hızına sahip olan pakete geçtim. Böylelikle 20Mbit yükleme hızına sahip oldum." Bir kullanıcı bu şekilde deneyimini paylaşmış. Hiç bilgim olmadığı için yine Google da upload ne demek baktım. Onu da sizinle paylaşayım. " Eğer upload hızına ihtiyacınız var ise, yani internete sürekli veri yüklemekle uğraşıyorsanız, video, fotoğraf, gönderi ve benzeri veriler ya da görüntülü aramalar yapıp online oyunlar oynuyorum diyorsanız, sizler için en ideal upload hızı en az 10 Mbps olmalıdır." Bu şekilde bilgilere ulaştım. Bunu alıntı yapmadan anlatmam mümkün değil, umarım yararlı olmuştur.

171+fiyat farkı =239 TL. Yani fiyat farkı olarak ekleneceğini düşünüyorum. Çünkü ben yükseltirken fiyat farkı ödemiştim. Özel devre ne demek bilmiyorum. Sizin için Google da aratma yaptım ve alıntı yapıyorum. "kampanya içeriğinde normal şartlarda “100 Mbps'ye kadar sınırsız kablonet” paketi var ancak bana upload gerekmesi sebebiyle “özel devre 100-20” adlı ve yüksek upload hızına sahip olan pakete geçtim. Böylelikle 20Mbit yükleme hızına sahip oldum." bir kullanıcı bu şekilde deneyimini paylaşmış. Hiç bilgim olmadığı için yine Google da upload ne demek baktım. Onu da sizinle paylaşayım. " eğer upload hızına ihtiyacınız var ise, yani internete sürekli veri yüklemekle uğraşıyorsanız, video, fotoğraf, gönderi ve benzeri veriler ya da görüntülü aramalar yapıp Online oyunlar oynuyorum diyorsanız, sizler için en ideal upload hızı en az 10 Mbps olmalıdır." bu şekilde bilgilere ulaştım. Bunu alıntı yapmadan anlatmam mümkün değil, umarım yararlı olmuştur.

Teşekkür ederim araştırmanız için sürekli olarak yüksek GBlı dosyalar indiriyorum oyun oynadığım için mod paketleri yüksek upload da aynı şekilde bazen lazım oluyor bana en iyisi bunu bir de müşteri temsilcisine sormakta fayda var tekrar teşekkür ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı