Tüylerinizi Diken Diken Yapan Ses?

gta vice city

Hectopat
Şu ses ne zaman kulağıma gelse her seferinde tüylerim diken diken oluyor. Çok garip bir his :D Sizin var mı böyle takıntılarınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biri bana mesaj spamlıyordu ilk defa hoparlör almışım ve Steam'de 2 ayın ardından ilk defa sesleri duyuyordum. Arkadaş alo alo alo diye mesaj spamlıyordu, bende koridorda "ne oluyor lan" diye korkup annemi çağırmıştım. Biraz küçüktüm hacker saldırısı yiyorum sanmıştım. Anne gelsene şuna bak diyerek onla odaya girip hiç bozuntuya vermeden "aaa video kapanmış" demiştim, sonra Steam'den geldiğini öğrenince içim rahatlamıştı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
tomb raider in açılış sahnesi oynarken 6 yaşındaydım babam ile sıra sıra oynardık

Son düzenleme:

İşte bu!
zaten oyuna girerken paylaştığım THX sesinden sonra attığın nvidia ıntrosu çıkıyor ikisi bir arada inanılmaz duygular yaşatıyor :D

Geri
Yukarı