TUF Gamers Arena'dan veya Pavilion Teknorya'dan alınır mı?

Ayberkygn

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, uzun uğraşlar sonunda alttaki laptopa karar kıldık. Hepsiburada'da 300 TL hediye çekim var fakat satıcı konusunda kararsız kaldım. Hepsiburada puanı yüksek ama internette biraz araştırınca bazen kullanılmış ürün falan yolladıkları olmuş sanırsam ve iade sürecini de uzatıyorlarmış. Daha önce bu satıcıdan alışveriş yapan var mı veya alınır mı? Ne yapmam lazım? Bu olmazsa eğer HP olanı almayı düşünüyorum. Aynı soruları "Teknorya" için de cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de gayet güvenlidir bir sıkıntı olacağını sanmam ama bence tufu alın paviliona bakmayın.

Bende TUF düşünüyorum ama satıcı hakkındaki Şikayetvar yorumlarını okuduktan sonra korktum biraz açıkçası.
Hocam o sitedeki şikayetleri okusaydım internetten hiç birşey alamazdım. Siz alın, videolu kutu açılımı vb yapın hasarlı gelmesi durumunda bi elinizde kanıt olur. 1-2 gün içerisinde testlerinizi vb. yapın herhangi bir arıza olması durumunda 14 gün içerisinde iade almak zorundalar. Hatta arıza olmasına gerek bile yok beğenmedim diyip de iade edebilirsiniz.

Arkadaşlar, uzun uğraşlar sonunda alttaki laptopa karar kıldık. Hepsiburada'da 300 TL hediye çekim var fakat satıcı konusunda kararsız kaldım. Hepsiburada puanı yüksek ama internette biraz araştırınca bazen kullanılmış ürün falan yolladıkları olmuş sanırsam ve iade sürecini de uzatıyorlarmış. Daha önce bu satıcıdan alışveriş yapan var mı veya alınır mı? Ne yapmam lazım? Bu olmazsa eğer HP olanı almayı düşünüyorum. Aynı soruları "teknorya" için de cevaplarsanız sevinirim.

İmzamdaki sistemi N11 üzerinden Teknorya adlı satıcıdan aldım sıkıntısız yolladı garanti kağıdı vs de vardı kontrol ettiğimde garantisi HP Support üzerinden de gözüküyor.

Hocam o sitedeki şikayetleri okusaydım internetten hiçbir şey alamazdım. Siz alın, videolu kutu açılımı vb yapın hasarlı gelmesi durumunda bir elinizde kanıt olur. 1-2 gün içerisinde testlerinizi vb. yapın herhangi bir arıza olması durumunda 14 gün içerisinde iade almak zorundalar. Hatta arıza olmasına gerek bile yok beğenmedim deyip de iade edebilirsiniz.

İmzamdaki sistemi N11 üzerinden teknorya adlı satıcıdan aldım sıkıntısız yolladı garanti kağıdı vs de vardı kontrol ettiğimde garantisi HP Support üzerinden de gözüküyor.

Arkadaşlar çok teşekkürler lakin ben kararsız kaldım acaba ne yapmalıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı