Başarılı Kurulum TUF Gaming B560M-PLUS | i3 10100 | GT710 | Big Sur | OC 0.7.0

Anladım. ben yine de F1 yaması da yapayım. İşim az uzadı birazdan bitecek. 1 gibi EFI' yi yüklerim.

Kullandığımız anakart (0820) için yeni sürüm bios yazılımı çıkmış, Version 1017. Bu sürümün Windows 11 için optimize edilerek kullanıcılara sunulduğu yazıyor, belki bu sürüm ile F1 hatasını da önlemişlerdir (ilk aklıma gelen bu idi).

Acelem yok, rahat olun, lütfen

F1 hatasını OpenCore Bootloader yapıyor. 0820 epey zamandır var onunla ilgili değil, neyse zaten onu da uygulayacağım.

Son tahlilde size bir sorum var @ritminkolesi , sizin verdiğiniz EFI klasörünü tekrar sisteme eklemek istediğimde OpenCore Configurator ile veya başka bir uygulama ile üzerinde bir işlem yapmam gerekiyor mu yoksa direkt kopyala yapıştır yeterli olacak mı?

Kopyala yapıştır yeterli olacak.
@ham_di EFI
Bunu deneyin, UHD 630 tanıtılmayacaktır. Öncelikle ses, ethernet, wifi ve Bluetooth' un çalıştığını görelim.

Son düzenleme:
USB yedek olarak her ihtimale karşı kalsın olası bir sorunda USB üzerinden boot edersiniz. İşlemleri USB'siz EFI sürücüsünde yapalım.

@ritminkolesi , google drive yüklediniz dosya için aşadaki ifadeyi kullanmış.

"Maalesef bu dosya virüslü

Virüslü dokümanlar yalnızca sahibi tarafından indirilebilir."

Rica etsem başka bir bulut depolama kullanma imkanınız var mı?
Kendi google drive hesabıma kopyaladım bu sefer ise "Dosya, sahibinin çöp kutusunda" hatasını veriyor.

Umarım bu servisi kullandığım için ceza yemem. Bulutlar o kadar aptal ki.
EFI

Umarım bu servisi kullandığım için ceza yemem. Bulutlar o kadar aptal ki.
EFI
Kesinlikle katılıyorum bu sözünüze
Şu anda indirdim, hemen deneyip sonucu sinle kısa bir süre sonra paylaşacağım.

@ritminkolesi momory panik hatası verdi ki 2 - 3 dk zaman verdim ama masaüstüne erişmesi mümkün olmadı. Öylece takılı kaldı.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…