Başarılı Kurulum TUF Gaming B560M-PLUS | i3 10100 | GT710 | Big Sur | OC 0.7.0

Affınıza sığınarak sormak istiyorum, bu hatadan nasıl kurtulup verdiğiniz config dosyasını efi klasörü içine ekleyebilirim?

Affınıza sığınarak sormak istiyorum, bu hatadan nasıl kurtulup verdiğiniz config dosyasını efi klasörü içine ekleyebilirim?
Kurulum yaptığınız Flash Disk ile Boot edip sistemi açacaksınız, Daha sonra bilgisayarınızda EFI > OC klasöründeki config ile bu verdiğimi değiştireceksiniz. Sistemi yeniden başlatım Flash disk olmadan tekrar deneyeceksiniz.

@ritminkolesi, kurulum yaptığım flash disk ile boot ediyorum fakat yine aynı yerde takılıp kalıyor. Bir türlü çıkamadım bu ekrandan.

Kesinlikle flash disk üzerinde değişiklik yapmadım.
Anladım. O halde yaptığınız bir değişiklik, BIOS ayarı buna sebep oluyor olabilir veya sistemde kurulu farklı işletim sistemi varsa oda sorun yapabilir.

Eğer zamanınız olursa akşam devam etmek ister misiniz? Yorgunluktan dolayı ben küçük bir hata yapmış olabilirim, farkında olmadan. Gün içi (sabah) veya akşam farketmeksizin ben size ulaşırım bu konu üzerinden, müsait olunca bir değerlendirme yaparız, uygun görürseniz. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim @ritminkolesi, zamanınızı çaldım, hakkınızı helal edin

Helal olsun, sorun değil genelde bilgisayar başındayım, Müsait zamanınızda ilgileniriz.

Bios ayarlarını gözden geçireceğim, başka bir OS yüklü değildi. Sabah tatil günüm, ben tekrar sorunu çözmeye çalışırım. Tekrar teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…