TUF Gaming F17'de ekran gidip geliyor

Flortless

Decapat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
1 TB M.2 NVMe pcıE 3.0 SSD
ASUS TUF Gaming F17 FX706HM-HX037 laptop aldım. Ekran saniyelik gidip geliyor. Bilgisayar ilk gününde böyle bir sorun çıktı. Bu sorunla karşılaşıp çözebilen var mı?
Yaşadığım sorunun videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS TUF Gaming F17 FX706HM-HX037 laptop aldım. Ekran saniyelik gidip geliyor. Bilgisayar ilk gününde böyle bir sorun çıktı. Bu sorunla karşılaşıp çözebilen var mı?
Yaşadığım sorunun videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam direk değişim isteyin ekran Flex'i arızalı içi açılıp yapılacaktır kabul etmiyorum deyin değişim isteyin.

Hocam direk değişim isteyin ekran Flex'i arızalı içi açılıp yapılacaktır kabul etmiyorum deyin değişim isteyin.
Asus Tuf Gaming F17 laptobunu servise gönderdim ama benim ikinci laptop olan Asus Rog Strix G17 laptopumda da böyle ekran titremesi oluyordu, fareyi bazı bölgelere götürdüğümde oluyordu driverları güncelledikten sonra düzelmişti 2 aydır hiç olmuyordu bugün tekrar oldu. Bu sorun yazılımsal kaynaklı olabilir mi?

ASUS TUF Gaming F17 laptopunu servise gönderdim ama benim ikinci laptop olan ASUS ROG STRIX G17 laptopumda da böyle ekran titremesi oluyordu, fareyi bazı bölgelere götürdüğümde oluyordu driverları güncelledikten sonra düzelmişti 2 aydır hiç olmuyordu bugün tekrar oldu. Bu sorun yazılımsal kaynaklı olabilir mi?

Hayır olamaz bu Flex'le alakalı Monster bilgisayarimdada aynı sorunu yaşadım sürücüleri güncelleyince düzelmişti sonra yine oldu.

Geri
Yukarı