TUF Gaming FX506HC-HN011 alınır mı?

Arada 100 TL fark var FPS yüksek olmasını isterim intarnette videoları var mıdır?
Biri 11.nesil biri 10.nesil

ASUS'u mu alayım Dell mi?
Ekran kartı performansı isteyen oyunlar için Dell, İşlemci isteyen oyunlar için ASUS. Ama ben olsam ASUS alırdım. İşlemcisi içime sinmiyor.
Arada 100 TL fark var FPS yüksek olmasını isterim intarnette videoları var mıdır?
Biri 11.nesil biri 10.nesil
Hangi oyunları oynayacaksınız? Valorant için işlemci çok önemli. Ama AAA oyunlar oynarım diyorsanız Dell öneririm.

Ekran kartı performansı isteyen oyunlar için Dell, işlemci isteyen oyunlar için ASUS. Ama ben olsam ASUS alırdım. İşlemcisi içime sinmiyor.

Hangi oyunları oynayacaksınız? Valorant için işlemci çok önemli. Ama AAA oyunlar oynarım diyorsanız Dell öneririm.

Katılıyorum. Dell offline oyunlarda daha iyi olur ama ASUS TUF daha dengeli duruyor. İhtiyacınıza göre seçiminizi yapın.

Ekran kartı performansı isteyen oyunlar için Dell, işlemci isteyen oyunlar için ASUS. Ama ben olsam ASUS alırdım. İşlemcisi içime sinmiyor.

Valorant CS:GO ETS 2 Cyberpunk GTA 5 o kdar

Son karar ASUS mu hocam FPS oyunları genelde oynuyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aradaki W farkını sana 3050 Ti üzerinden vereyim.

Hocam Dell daha fazla mı wolt

Geri
Yukarı