TUF Gaming FX706LI-HX175 sistem 95 derece oluyor

Eski cihazın soğutucusu vardı basit dandik bir şey ama en azından masaüstünde direk durmasından iyidir diye ona koydum şu anda. Performans modunda veya Turbo modda fan dönüş değerleri değişmekte belki performansta Turbo modunda ki gibi 5500RPM'lere çıksa sıcaklık daha da düşebilir sanırım.

Eski cihazın soğutucusu vardı basit dandik bir şey ama en azından masaüstünde direk durmasından iyidir diye ona koydum şu anda. Performans modunda veya Turbo modda fan dönüş değerleri değişmekte belki performansta Turbo modunda ki gibi 5500RPM'lere çıksa sıcaklık daha da düşebilir sanırım.
Armory Crate den elimizle fan hızını ayarlayamamız çok kötü bence.

Armory crateden elimizle fan hızını ayarlayamamız çok kötü bence.

Kesinlikle müdahale etme şansımız olsa çok iyi olurdu. Bir de rami çift kanala çıkarttığımızda bu değerlerde bir oynama olabilir mi işlemciyi falan rahatlatır mı ikinci bir 8 GB RAM.

Kesinlikle müdahale etme şansımız olsa çok iyi olurdu. Bir de RAM'i çift kanala çıkarttığımızda bu değerlerde bir oynama olabilir mi işlemciyi falan rahatlatır mı ikinci bir 8 GB RAM.

Vallahi bilemiyorum hocam ben 6-7 ay sonra servise yollayacağım hem termal macun değiştirtip bakım yaptıracağım hem de +8 RAM ekleteceğim.

@Hermitus Hocam hava girişleri az gibi geliyor ancak bence gayet yeterli benim cihaz ısınmıyor.
Bende RAMi bir türlü bulamadım servis ekleme işlemi yapıyorsa bende o şekilde yaptırayım.
Ben yapılıyor diye biliyorum hocam. Sadece az birşey daha pahalı oluyormuş,ben orjinali olsun ve daha garanti olsun diye serviste taktıracağım.Siz yine de yollamadan sorun.

@Hermitus Hocam hava girişleri az gibi geliyor ancak bence gayet yeterli benim cihaz ısınmıyor.

Ben yapılıyor diye biliyorum hocam. Sadece az bir şey daha pahalı oluyormuş, ben orjinali olsun ve daha garanti olsun diye serviste taktıracağım. Siz yine de yollamadan sorun.

Tamamdır teşekkür ederim. :)

hocam açıkcası ben internetten gördüğüm kadarıyla bana çok az geldi. çünkü benim bilgisayarın sağ ve solda birer arkada 2 tane kanal var. alt tarafın da yarısı ızgaralı. bu yüzden bu laptopu pek tavsiye etmediğimi söylüyorum. bu f serisinden önce a serilerinde yan taraf da kapalıymış galiba.

hocam açıkcası ben internetten gördüğüm kadarıyla bana çok az geldi. çünkü benim bilgisayarın sağ ve solda birer arkada 2 tane kanal var. alt tarafın da yarısı ızgaralı. bu yüzden bu laptopu pek tavsiye etmediğimi söylüyorum. bu f serisinden önce a serilerinde yan taraf da kapalıymış galiba.
Hocam bende de ayrıca sağda birtane arkada 2 tane kanal var ancak.Hava aldığı değil verdiği yerler orası.

Hocam açıkcası ben internetten gördüğüm kadarıyla bana çok az geldi. Çünkü benim bilgisayarın sağ ve solda birer arkada 2 tane kanal var. Alt tarafın da yarısı ızgaralı. Bu yüzden bu laptopu pek tavsiye etmediğimi söylüyorum. Bu F serisinden önce a serilerinde yan taraf da kapalıymış galiba.

Hocam bu 175 serisinde yanda ızgara yok hava cıkış kanalları arkada 2 adet. Hava giriş kanalı iste alt orta bolum de ızgaralar. Klavye üstünde de bir ızgara var ama hava girişi için mi hoparlör vs için mi emin değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı