TUF Gaming laptoplar çok mu ısınıyor?

MertTurgut

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar yeni laptop almayı düşünüyorum, ya MSI ya da ASUS almayı planlıyorum. Hatta aklımda MSI Bravo 17 vardı fakat ASUS'un fiyatları daha uygun gibi. Ama ısınma ile ilgili birkaç şey görmüştüm. Yeşillendirebilir misiniz, çok mu ısınıyor TUF serisi?

Ben de aynı özellikli Lenovo idea pad kullanıyorum ama arkadaşların dediği gibi ısınma problemi ısıyı dışarı atamamadan kaynaklanıyordur. Lenovo çok iyi ısınma açısından 40 derecede Ultra'da oynuyorum. Lenovo idea pad Gaming 3 istersen bakabilirsin.

Ben de aynı özellikli Lenovo idea pad kullanıyorum ama arkadaşların dediği gibi ısınma problemi ısıyı dışarı atamamadan kaynaklanıyordur. Lenovo çok iyi ısınma açısından 40 derecede Ultra'da oynuyorum. Lenovo idea pad Gaming 3 istersen bakabilirsin.
Lenovo ideapad için CW var diyorlardı ne olduğunu bilmiyorum ama sanırım yüksek fan sesi diye yazmıştı bir arkadaş. Yaşıyor musunuz bu sıkıntıyı?

Lenovo Ideapad için CW var diyorlardı ne olduğunu bilmiyorum ama sanırım yüksek fan sesi diye yazmıştı bir arkadaş. Yaşıyor musunuz bu sıkıntıyı?
Hayır yaşamıyorum yani yüksek fan sesi tabii ki olur çünkü laptop bu ısınmaması amaçlı kulaklıkla gelmiyor ses ama o kadar iyi ki ısınma açısından ekran kartı ve işlemci sıcaklığı 45 civarıydı arkadaşımınki 70-80 arasıydı herhalde Excalibur RTX 2060'dı onun ki.

Geri
Yukarı