TUF Gaming VG279Q1R monitör alınır mı?

24 İnç ufacık geldiyse bence alma. Pişman olursun. Bahsettigin monitörü araştırdım bence kaliteli degil. Sorunlu olması muhtemel bir monitör.

Bu monitörü tavsiye ederim. Video'lu incelemesine baktım pişman etmeyecek gibi görünüyor. Görüntüsü hoşuma gitti. Gsync destegi de var.
bu linkteki urunu tavsiye edermisinz? https://www.hepsiburada.com/asus-tu...ent=HBV00000P2Q99&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c
24 İnç ufacık geldiyse bence alma. Pişman olursun. Bahsettigin monitörü araştırdım bence kaliteli degil. Sorunlu olması muhtemel bir monitör.

Bu monitörü tavsiye ederim. Video'lu incelemesine baktım pişman etmeyecek gibi görünüyor. Görüntüsü hoşuma gitti. Gsync destegi de var.
asagidaki urunu tavsiye edermisiniz digerlerine kiyasla ?

Asus TUF Gaming VG27VQ 27" 165Hz 1ms (HDMI+Display+DVI-D) FreeSync Full HD Curved Monitör​

bu linkteki urunu tavsiye edermisinz? https://www.hepsiburada.com/asus-tu...ent=HBV00000P2Q99&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c

asagidaki urunu tavsiye edermisiniz digerlerine kiyasla ?

Asus TUF Gaming VG27VQ 27" 165Hz 1ms (HDMI+Display+DVI-D) FreeSync Full HD Curved Monitör​

K.bakmayın internet kesintisi oldu mahallede. VG27VQ önermem incelemesi mevcut. Bu siteden detaylı inceleyebilirsiniz link: ASUS TUF VG27VQ Review

144 Hz'de 26 ms siyah ölçmüşler. 60 Hz'de 17 ms siyah ölçmüşler. Bunun anlamı şu oluyor. CS:GO gibi oyunlarda siyah kask takan bir adamın, mouse'u hızlı çevirdiginizde arkasından yarım metre iz çıkacak. Yani ghosting olacaktır. Resmi iyi inceleyip görebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• motion-blur-max-large.jpg
    motion-blur-max-large.jpg
    312,5 KB · Görüntüleme: 103

Önerdiğin monitörü inceledim. Kararım değişmek üzere. 2 konuya takıldım.
1- Ayakları çok büyük, masada yer kaplar.
2- Ülkemizde çok satmamış. Fazla kullanıcı yorumu yok.

Önerdiğin monitörü inceledim. Kararım değişmek üzere. 2 konuya takıldım.
1- Ayakları çok büyük, masada yer kaplar.
2- Ülkemizde çok satmamış. Fazla kullanıcı yorumu yok.

Ayakları düz olarak 26 cm yer kaplıyor. Evet biraz fazla normalde 22 cm olmalıydı en fazla. Ama fazlalık olarak 4-5 cm fazla gelmiş bu belki fazla önemsenecek bir şey degildir. Monitör standa baglı oldugu için stand ve monitörün kalınlıgı, aradaki stand baglantı parçaları vs 15 cm ediyor zaten normalde. Ayak biraz dışa taştıgı için 26 cm çıkmış.
Kagıt üstündeki verilere bakarsak 400 cd/m2 parlaklık var ve G-Sync destegi var. 2000 TL altı neredeyse hiç bir monitörde 144 Hz ve G-Sync destekli bulamazsın. Bir monitörde G-Sync varsa genellikle kaliteli oluyor. 2000 TL altı bütçede 27 inç 144 Hz ve İPS monitör bulmak biraz zor. Bütçeyi aşarsan indirimde güzel fiyatlara düşen bir kaç monitör var onları önereyim. Fiyatları 2200-2600 arasında.
1-ASUS VG279QL1A,
2.MSİ MAG274R
3.GİGABYTE M27F
4.LG 27GL650F
5-GİGABYTE G27F

MSİ MAG274R fenaymis..ben siparisi iptal edip bundan alayim bari
Ayakları düz olarak 26 cm yer kaplıyor. Evet biraz fazla normalde 22 cm olmalıydı en fazla. Ama fazlalık olarak 4-5 cm fazla gelmiş bu belki fazla önemsenecek bir şey degildir. Monitör standa baglı oldugu için stand ve monitörün kalınlıgı, aradaki stand baglantı parçaları vs 15 cm ediyor zaten normalde. Ayak biraz dışa taştıgı için 26 cm çıkmış.
Kagıt üstündeki verilere bakarsak 400 cd/m2 parlaklık var ve G-Sync destegi var. 2000 TL altı neredeyse hiç bir monitörde 144 Hz ve G-Sync destekli bulamazsın. Bir monitörde G-Sync varsa genellikle kaliteli oluyor. 2000 TL altı bütçede 27 inç 144 Hz ve İPS monitör bulmak biraz zor. Bütçeyi aşarsan indirimde güzel fiyatlara düşen bir kaç monitör var onları önereyim. Fiyatları 2200-2600 arasında.
1-ASUS VG279QL1A,
2.MSİ MAG274R
3.GİGABYTE M27F
4.LG 27GL650F
5-GİGABYTE G27F
biraz once gittim aldim bu urunu MSİ MAG274R ..ama monitor calismiyor iyi mi :)) yani anlamadim hic elektrik gelmiyor ekrana herseyini tam yaptik ne istir cozemedim. ulan vatan bilgisayar yedin bizi aksam aksam

Son düzenleme:
Ozyhan hocam şu rami sattınız mı

M471A1K43DB1​

selam halen duruyor
Amazon'dan alsaydınız keşke hocam.
gayet uygundu fiyati vatan'dan gidip aldim hemen..ayrica monitorun sagli sollu cita altinda dugme var ben sol tarafa (kullanma klavuzunda oyle gosteriyordu) basiyorum acmak icin meger sag tarafta da varmis goremedim :)) orasi power dugmesiymis ..saticiya da sitem ettik ayip oldu..monitor 10 numara 5 yildiz ben cok begendim.

Son düzenleme:
selam halen duruyor

gayet uygundu fiyati vatan'dan gidip aldim hemen..ayrica monitorun sagli sollu cita altinda dugme var ben sol tarafa (kullanma klavuzunda oyle gosteriyordu) basiyorum acmak icin meger sag tarafta da varmis goremedim :)) orasi power dugmesiymis ..saticiya da sitem ettik ayip oldu..monitor 10 numara 5 yildiz ben cok begendim.

Hayırlı ugurlu olsun. Bence de çok iyi monitör. SRGB 130 ve DCI P3 95, bende kullanmıştım o monitörü. RPG modunda en iyi görüntüyü veriyordu. Kişisel tercihim olarak RPG modunu seçmiştim. Tavsiye ederim.

selam halen duruyor

Selam, sol taraftaki tuşu kullanmak için upstream kablosunu bilgisayara takıp monitörün sitesinden yazılımı indirmeniz lazım. Ondan sonra sol taraftaki tuşu basarak OSD menüsünü monitörün yazılımından kontrol edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı