TUF GT301 ile Arctic Liquid Freezer II 240 mm uyumlu mu?

Bende de aynı kasa var. Bayramda indirimli hazır sistemlerden almıştım. İşlemcim i5 13600K çok ısınıyor diye bunu almak istemiştim. Sığar gibi duruyor. Ama siz nasıl sıkıntı yaşadınız?
Hocam ben yaptım o hatayı siz yapmayın. Bu kasaya hiçbir şekilde sığmıyor, ne üst tarafa ne de ön tarafa. Ben kasa değiştirmek zorunda kaldım bu sebepten.

Hocam ben yaptım o hatayı siz yapmayın. Bu kasaya hiçbir şekilde sığmıyor, ne üst tarafa ne de ön tarafa. Ben kasa değiştirmek zorunda kaldım bu sebepten.

Evet araştırdım boşluk çok kısa kalıyor. NZXT Kraken X73 aldım şimdi kendime kasa bakıyordum fakat ne stok kalmış ne de güzel kasa. Lian Li Lancool 216 siyah versiyonu ve Dark Maxima V30 arasında kaldım. Öneriniz var mı acaba bütçe maksimum 4500

Ben 120mm siparişledm henüz gelmedi ama Liquid Freezer radyatörü kalın diye epey güzel soğutuyor. NH-D15'ten bile 4 5 derece daha iyi performans veriyor. Üstelik çift fan takılabiliyor daha iyi soğutma için ama üstünde P12 yeteri eğer daha iyi istersem elimde Noctua F12 3000RPM fanlar var onlardan 2 tane takarım uçak motoru olur :D

Geri
Yukarı