TUF M3 vs Viper Mini

Bütçe
250
Ya arkadaşlar ses çıkmasın ya da çok çok az ses çıksın istiyorum Viper Mini öyle midir? Bir de yazın kullanacağım 15 16 saat kullanacağım günde terletme vs. olmaz değil mi? Birde fazla ses çıkmamalı. Teşekkürler.
@Plyra @mavigezegen @SeniYazdım arkadaşlar peki DeathAdder V2 Mini mi yoksa Viper Mini mi daha iyi hangisini almalıyım v2'de drag Click için bant gibi bir şey var Viper Mini de yok ama alınır onda sorun yokta hangisi daha rahat olur hangisi daha sessiz olur acaba hangisinin sensörü daha iyidir? Hangisi daha uzun ömürlü olur.
şahsen ben viper mini derdim. hatta 100 defa sorsan yine viper mini derdim. yarın bana yine sor 100 sefer yine viper mini derim. öğle yemeğinden sonra yine sor yine viper heheh hocam hiç ugrasma hic de düsünme.. viper mini al pişman asla olmazsın beğenme garantisi veriyorum.

Şahsen ben Viper Mini derdim. Hatta 100 defa sorsan yine Viper Mini derdim. Yarın bana yine sor 100 sefer yine Viper Mini derim. Öğle yemeğinden sonra yine sor yine Viper heheh hocam hiç ugrasma hiç de düsünme. Viper Mini al pişman asla olmazsın beğenme garantisi veriyorum.

Bursu alır almaz çöküyom hocam o zaman.

Bursu alır almaz çöküyom hocam o zaman.
Al kardeşim beni dinle ^^, Amazondan alabiliyorsan al , beğenmezsen iade edersin ben hem kendime hemde kardesime aldım onun eli 18 cm benim 19 cm , biz şüpheliydi olmaz kücük olur falan diye o yuzden amazondan sipariş vermiştik iade edebilirz diye gerek kalmadı. cok tatlı mouse suan d.v2 kullanıyorum ama viper mini cok daha güzel. çok beğeneceksin.

Peki arkadaşlar Rival 3 vs Viper Mini desem ne dersiniz?

Viper Mini. Rival 3'ün sensörü daha kötü ve kronik sorun var Viper Mini de demem V2 mini derim viperdede kronik soru çıkabiliyor.

Hocam ben takılıyorum böyle şeylere ama Viper Mini'nin tipi daha düzgün ya V2 mini tipsiz bir de elime tam oturacak mı oturmayacak mı benim tutuş stilime göre iyi mi kötü mü tarafı da var. Viper Mini alsam ne olur ki.

Hocam ben takılıyorum böyle şeylere ama Viper Mini'nin tipi daha düzgün ya V2 mini tipsiz bir de elime tam oturacak mı oturmayacak mı benim tutuş stilime göre iyi mi kötü mü tarafı da var. Viper Mini alsam ne olur ki.
Viper mini ile v2 miniz özellik olarak ayni sadece viper de kronik sorun gördümbir kac kez tıklama falan onun dışında v2 mini daha yeni ben v2 mini kullanıyorum öneririm ama viper mini de alabilirsin kronik sorun çıkacağını sanmıyorum.

Asus almak yerine rival 3 veya mini alabilirsin. İkisi de problem yaratmaz. Rival 3 uzun süre kullandım bir problem yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı