TUF VG259QM iade mi edilmeli değiştirilmeli mi?

Kastanbolu

Kilopat
Merhaba, 1 yıldır alıp iade ettiğim monitörler 7'yi bulmuştur.
1 yıl AOC C27G2U kullandım input lagdan dolayı bu ASUS'un modelini aldım. İnput lag yok ama onda da 6 tane ölü piksel çıktı. 1 tane çıkar iade ederdim, kariyer rekorumu kırdım.
En az ölü piksel çıkan BenQ 2540K modeliymiş. Onda da 3 kere aldım. 1'i komple bozuk, ikisi ölü pikselli geldi.
Bunu HB'den aldım iade ederken değişim mi seçeyim yoksa iade mi?
Değişim seçersem süreç uzuyor mu ve iade sebebine ölü piksel yazmalı mıyım?

Merhaba, 1 yıldır alıp iade ettiğim monitörler 7'yi bulmuştur.
1 yıl AOC C27G2U kullandım input lagdan dolayı bu ASUS'un modelini aldım. İnput lag yok ama onda da 6 tane ölü piksel çıktı. 1 tane çıkar iade ederdim, kariyer rekorumu kırdım.
En az ölü piksel çıkan BenQ 2540K modeliymiş. Onda da 3 kere aldım. 1'i komple bozuk, ikisi ölü pikselli geldi.
Bunu HB'den aldım iade ederken değişim mi seçeyim yoksa iade mi?
Değişim seçersem süreç uzuyor mu ve iade sebebine ölü piksel yazmalı mıyım?

Böyle tecrübeden sonra ne diyelim. Geçmiş olsun. Beğeniyorsanız değişim. Beğenmediniz ve aynı ürün ise iade seçenekleri makul değil mi?

Böyle tecrübeden sonra ne diyelim. Geçmiş olsun. Beğeniyorsanız değişim. Beğenmediniz ve aynı ürün ise iade seçenekleri makul değil mi?

İade edersem satıcı HB olan ürün yok stok bitmiş HB'de vizyon PC diye markaların sattıkları bu model var onlarda iade de başka bir şeyde sorun yaratır diye korkuyorum.
Değişim desem süreç uzar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı