TUF VG289Q vs MSI G2412

MugetsuSSD

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.
En son elemelerim sonucu şu iki monitör arasında kaldım. Acaba 4K ASUS mu yoksa 4K olmayan MSI mı? Kararsız kaldım.

Merhaba.
En son elemelerim sonucu şu iki monitör arasında kaldım. Acaba 4K ASUS mu yoksa 4K olmayan MSI mı? Kararsız kaldım.

İkisi de çok ayrı kategorideki modeller. Sisteminiz ve kullanım amacınız nedir?

İkisi de çok ayrı kategorideki modeller. Sisteminiz ve kullanım amacınız nedir?

GIGABYTE B660M GAMING DDR4 5333MHz (OC) DDR4 Soket 1700 M.2 HDMI DP D-SUB mATX Anakart.
Intel i5 12400F işlemci.
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti eagle OC 8 GB GDDR6 DLSS 3 128 bit ekran kartı.
Oyun oynamak için bir monitör alacağım. Tabii 4 k alırsam bir sorun yaşar mıyım? Veya MSI daha mı iyi olur? Bilemediğim ve kararsız kaldığım için sormak istedim. Oyun oynamak cümlesini biraz daha açarsam, Horizon Zero Dawn tarzı yüksek çözünürlüklü oyunlardan bahsediyorum.

GIGABYTE B660M GAMING DDR4 5333MHz (OC) DDR4 Soket 1700 M.2 HDMI DP D-SUB mATX Anakart.
Intel i5 12400F işlemci.
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti eagle OC 8 GB GDDR6 DLSS 3 128 bit ekran kartı.
Oyun oynamak için bir monitör alacağım. Tabii 4 k alırsam bir sorun yaşar mıyım? Veya MSI daha mı iyi olur? Bilemediğim ve kararsız kaldığım için sormak istedim. Oyun oynamak cümlesini biraz daha açarsam, Horizon Zero Dawn tarzı yüksek çözünürlüklü oyunlardan bahsediyorum.

Yaşarsınız, 4060 Ti 4K çözünürlük için kesinlikle yeterli bir kart değil. 10K bütçeniz var ise 1080p olarak bu modelleri öneririm.

Geri
Yukarı