Tulpar T5 v19.2 kasma sorunu

Hocam turbo mod Monster laptoplarda sıcaklıkları arttırabiliyor, performansı arttırmak için mod değiştirecekse oyun moduna geçmeli.
Hocam merak etmeyin. Oyun moduna alınca Power Limitleri birşeyler yapıyor sistem sürekli Throttling yapıyor güç kaynaklı. Turbo'da yapmıyor.

Bu yüzden Turboya almasını istiyorum.

Hocam merak etmeyin. Oyun moduna alınca Power Limitleri birşeyler yapıyor sistem sürekli Throttling yapıyor güç kaynaklı. Turbo'da yapmıyor.

Bu yüzden Turboya almasını istiyorum.
Hocam ne yapmak istediğini anladım, ben sayfayı yenilemeden yazdığım için o mesajı yazdım, hocamın son yazdığını görsem yazmazdım.

Şimdi işlemciniz 10.Nesil olduğu için kilidi kaldırmanız gerekebilir. Programı çalıştırın. FIVR sekmesine girin. Ekranın orta üst kısmında 5 adet birim var. Onları kutuya alan kutunun ismi FIVR Control ise direkt başlayabiliriz. Ama Locked yazıyorsa şunu yapın:
Hocam videosu var mı bende işe yarayabilir kullanacağım.
Neyin videosu acaba?

Yapacağımız işlemi yapmak istiyorsanız ayrı konu açın. Yardımcı olacağım. Etiket atmanız yeterli. Bir bakarız yapabileceklerimize.

Şimdi işlemciniz 10.nesil olduğu için kilidi kaldırmanız gerekebilir. Programı çalıştırın. Fıvr sekmesine girin. Ekranın orta üst kısmında 5 adet birim var. Onları kutuya alan kutunun ismi fıvr Control ise direkt başlayabiliriz. Ama locked yazıyorsa şunu yapın:

Neyin videosu acaba?

Yapacağımız işlemi yapmak istiyorsanız ayrı konu açın. Yardımcı olacağım. Etiket atmanız yeterli. Bir bakarız yapabileceklerimize.

Yapacağınız işlemin videosu ama ben sizi etiketlerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı