Monster Tulpar T5 V19.2 touchpadinde boşluk var

Mergenium

Hectopat
Daha fazla  
Monster Tulpar T5 V19.2 alan birisini bulmam ve ona ürünle ilgili soru sormam lazım. Ürünü satın aldım, elime ulaştı ama touchpadinde problem olup olmadığını anlamıyorum. Touchpadin bize en yakın olan kısmının altında hafif bir boşluk var ve ben dokunduğumda hafiften içine göçüyor. Teknik servise bunla ilgili videolar attım ve onlar da normal dediler ama hiç normal bir şeymiş gibi durmuyor. Şikayetvar.com'a da girilmiş bir konu bu, eğer bu cihazdan elinde olan varsa konuyla ilgili sorularım olacak. Aksi halde ürünü iade etmeyi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster Tulpar T5 V19.2 alan birisini bulmam ve ona ürünle ilgili soru sormam lazım. Ürünü satın aldım, elime ulaştı ama touchpadinde problem olup olmadığını anlamıyorum. Touchpadin bize en yakın olan kısmının altında hafif bir boşluk var ve ben dokunduğumda hafiften içine göçüyor. Teknik servise bunla ilgili videolar attım ve onlar da normal dediler ama hiç normal bir şey miş gibi durmuyor. Şikayetvar.com'a da girilmiş bir konu bu, eğer bu cihazdan elinde olan varsa konuyla ilgili sorularım olacak. Aksi halde ürünü iade etmeyi düşünüyorum.

Görüntüyü bence buraya da ekleyin.

Monster Tulpar T5 v19.2 alan birisini bulmam ve ona ürünle ilgili soru sormam lazım. Ürünü satın aldım, elime ulaştı ama touchpadinde problem olup olmadığını anlamıyorum. Touchpadin bize en yakın olan kısmının altında hafif bir boşluk var ve ben dokunduğumda hafiften içine göçüyor. Teknik servise bunla ilgili videolar attım ve onlar da normal dediler ama hiç normal bir şey miş gibi durmuyor. Şikayetvar.com'a da girilmiş bir konu bu, eğer bu cihazdan elinde olan varsa konuyla ilgili sorularım olacak. Aksi halde ürünü iade etmeyi düşünüyorum.

Görüntü atar mısın?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı