Tulpar T5 v20.3 vs Abra A7 v11.5.1

Tam bir ay önce dolar 10'a kadar düştüğü zaman 16500 TL'ye aşağıdaki laptopu almıştım. Sizce iyi bir seçim yapmış mıyım? Üzerinden tam bir ay geçti.

Aldığım laptop ASUS TUF Gaming F17 3050 Ti, i7-11800H'lı modeli aşağıda.

Isı konusunda sorun yaşamıyorsan cihaz güzel.

Isı konusunda sorun yaşamıyorsan cihaz güzel.
yaşamıyorum ama acaba 15.6 inc 3060'lı laptop mu alsam diye düşünmedim değil. sence hata mı yaptım? normalde asus alabilirdim ama kamerası yoktu ve bana ara sıra kamera gerekiyor monster'da insanlar alma dedi çevremdekiler ben de asus aldım.

Yaşamıyorum ama acaba 15.6 inc 3060'lı laptop mu alsam diye düşünmedim değil. Sence hata mı yaptım? Normalde ASUS alabilirdim ama kamerası yoktu ve bana ara sıra kamera gerekiyor Monster'da insanlar alma dedi çevremdekiler ben de ASUS aldım.

Aslında 16.5'e az daha katıp o zamanlarda daha iyi ürünler alabilirdin. 18 küsure v20.4 vardı. Sorunsuz modeldi.

Yaşamıyorum ama acaba 15.6 inc 3060'lı laptop mu alsam diye düşünmedim değil. Sence hata mı yaptım? Normalde ASUS alabilirdim ama kamerası yoktu ve bana ara sıra kamera gerekiyor Monster'da insanlar alma dedi çevremdekiler ben de ASUS aldım.

Çok oyun delisi değilsen işini fazlası ile görür.
ASUS iyi bir markadır.
Bazı kasa modellerinde ısınma sorunu vardı ama o sorunu senin modelde çözdüler.

Hocam T5 v20.3 sorunlu mu?
O da TongFang ve kaliteli alüminyum kasa kullanıyor.
Aklımda T5 v20.3 almak var.
Bütçe maksimum buna yetiyor.

10750H olan Clevo kasalı bir 20.3 vardı diye hatırlıyorum. Aklımda öyle kalmış. Şu an satılanda sorun yaşayan görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı