Tulpar T5 V21.5 vs Delta 15

Bütçe
25000

Doğukank67

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekteki iki sistem arasında kaldım. Hangisini neden tercih etmeliyim "sebepleri" ile birlikte belirtirseniz çok sevinirim.
Sistem özellikleri şu şekilde:
Monster.
10875h, 3070 140W, 16 GB 2933MHz RAM, 500GB SSD, QHD 165Hz monitör.
MSI.
5800H, RX6700M, 16 GB, 3200MHz RAM, 1TB SSD, FHD 240Hz monitör.

Normalde donanımı sebebiyle Monster'ı tercih ederdim ama arada bir marka kalitesi söz konusu bu konuda beni aydınlatırsanız çok mutlu olurum. İyi Sosyaller.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-07-20-13-44-01-745_com.dmall.mfandroid.jpg
    Screenshot_2022-07-20-13-44-01-745_com.dmall.mfandroid.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 41
  • Screenshot_2022-07-21-10-06-37-092_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2022-07-21-10-06-37-092_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu iki sistem arasında ben de kaldım. Arkadaşın dediği durum bunlarda söz konusu değil çünkü tongfang kasa eğer ısınma konusunda bakarsak MSI muhtemelen daha fazla ısınacaktır çünkü çok ince. Ama bir soğutma alarak bunu çözebilirsiniz. MSI işlemci yönünden, Monster'da ekran kartı yönünden geçiyor. MSI şarj konusunda çok güçlü 13-14 saatlere kadar şarjının gittiği söyleniyor. Ekran tazeleme de MSI ama kalite de Monster (QHD ekran) yani hepsi birbirini bazı konularda geçiyor. Bir yerden sonra nelere önerm verdiğiniz önemli. Hafif olsun her yerde uzun sürelerde kullanayım derseniz MSI. Ama çok da ısınmasın benim için taşınabilirlik o kadar da önemli değil diyorsanız Monster mesela. @Artoria Pendragon'da yardımcı olabilirse çok iyi olur.

@DexMean güzel açıklamış bir şey dememe pek gerek yok gibi, performans isterseniz Monster biraz da olsa pil ömrü isterseniz MSI.

Bu iki sistem arasında ben de kaldım. Arkadaşın dediği durum bunlarda söz konusu değil çünkü tongfang kasa eğer ısınma konusunda bakarsak MSI muhtemelen daha fazla ısınacaktır çünkü çok ince. Ama bir soğutma alarak bunu çözebilirsiniz. MSI işlemci yönünden, Monster'da ekran kartı yönünden geçiyor. MSI şarj konusunda çok güçlü 13-14 saatlere kadar şarjının gittiği söyleniyor. Ekran tazeleme de MSI ama kalite de Monster (QHD ekran) yani hepsi birbirini bazı konularda geçiyor. Bir yerden sonra nelere önerm verdiğiniz önemli. Hafif olsun her yerde uzun sürelerde kullanayım derseniz MSI. Ama çok da ısınmasın benim için taşınabilirlik o kadar da önemli değil diyorsanız Monster mesela. @Artoria Pendragon'da yardımcı olabilirse çok iyi olur.
Açıklayıcı yorumunuz için çok teşekkürler.
Bu arada monster msi modelinden 200g kadar daha hafif aslında taşınabilirlik açısından pek fark yaratmaz gerçi.

Açıklayıcı yorumunuz için çok teşekkürler.
Bu arada Monster MSI modelinden 200G kadar daha hafif aslında taşınabilirlik açısından pek fark yaratmaz gerçi.

Öyle mi? O zaman birkaç saatliğine bir yerlere gittiğinizde yanınızda batarya taşımazsınız eğer MSI alırsanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı