Tulpar T7 v21.5 vs konfigüre edilmiş Tulpar T5 21.4

Enes ÜLKER

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar soruda da belirtmiş olduğum gibi Tulpar T7 21.5 mi yoksa Tulpar T5 21.4 modelinin RAM'i 32 GB'ye yükseltilmiş halini mi önerirsiniz cihazları linkler bırakıyorum.

Monster almak zorunda mısınız?

Bu iki cihazın özellikleri tatmin edici gözüktü gözüme hocam. Isınma sorunlarından bahsedildiğini duymuştum ama beni çok alakadar etmiyor bu durum çünkü ben oyun oynamak için almıyorum bu cihazı 3D modelleme Unreal Engine kullanımı ve mühendislik programlarında bana yüksek performans verecek bir cihaza ihtiyacım var.

Arkadaşlar soruda da belirtmiş olduğum gibi Tulpar T7 21.5 mi yoksa Tulpar T5 21.4 modelinin RAM'i 32 GB'ye yükseltilmiş halini mi önerirsiniz cihazları linkler bırakıyorum.

Amacınız oyunsa 32 RAM gereksiz, 17 inç ise oyundan alacağınız zevki artırır.
kullanıcıya bakmamışım:D hocam senin işin oyundu galiba 17 inç çok daha iyi olur sana.

Amacınız oyunsa 32 RAM gereksiz, 17 inç ise oyundan alacağınız zevki artırır.
kullanıcıya bakmamışım:D hocam senin işin oyundu galiba 17 inç çok daha iyi olur sana.

Hocam yukarıda belirttiğim gibi ben bu cihazı oyun için almayı düşünmüyorum. Ana amacım performanslı, beni kullandığım programlarda uğraştırmayacak bir cihaz olması.

Yeni konular

Geri
Yukarı