Tulpar T5 v21.6 15, 6" üzer mi?

Bütçe
15 ile 22.000 arası

Labris

Centipat
Daha fazla  

Bu bilgisayarı alsam beni memnun eder mi? Mortal Kombat, strateji ve tarih oyunları(Age of Empires, Total War, CIV, Call of Duty vs.), Northgard, Fall Out vs. oyunları oynamak için istiyorum. Bu bütçeyi aşmam mümkün değil. 12 taksit ile alacağım. Sık sık bilgisayar değiştirme şansım yok yani beni bir 5-6 yıl götürsün istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu bilgisayarı alsam beni memnun eder mi? Mortal Kombat, strateji ve tarih oyunları(Age of Empires, Total War, CIV, Call of Duty vs.), Northgard, Fall Out vs. oyunları oynamak için istiyorum. Bu bütçeyi aşmam mümkün değil. 12 taksit ile alacağım. Sık sık bilgisayar değiştirme şansım yok yani beni bir 5-6 yıl götürsün istiyorum.

Fazlasıyla yeterli.

Aynı fiyata 17.3 ekran ve RTX 3070 gibi avantajları olan aşağıdaki modeli öneririm. Kasası gayet iyi.

17.3 ile 15.6 arasında bariz oyun zevki farkı vardır. İmkanın varsa bugün bir teknoloji mağazasına gidip deneyimle. İtopya'da ki fırsat indirimi bitmeden almanı öneririm. Saydığın oyunları çok rahat oynarsın. Minimum 4-5 sene de çoğu oyunu 1080P Ultra ayarlarda rahatlıkla oynayabilirsin.

Aynı fiyata 17.3 ekran ve RTX 3070 gibi avantajları olan aşağıdaki modeli öneririm. Kasası gayet iyi.

17.3 ile 15.6 arasında bariz oyun zevki farkı vardır. İmkanın varsa bugün bir teknoloji mağazasına gidip deneyimle. İtopya'daki fırsat indirimi bitmeden almanı öneririm. Saydığın oyunları çok rahat oynarsın. Minimum 4-5 sene de çoğu oyunu 1080P Ultra ayarlarda rahatlıkla oynayabilirsin.

22 üstüne çıkamıyor arkadaş.

17.3 ile 15.6 arasında bariz oyun zevki farkı vardır. İmkanın varsa bugün bir teknoloji mağazasına gidip deneyimle. İtopya'daki fırsat indirimi bitmeden almanı öneririm. Saydığın oyunları çok rahat oynarsın. Minimum 4-5 sene de çoğu oyunu 1080p Ultra ayarlarda rahatlıkla oynayabilirsin.

Çözünülük işlemci ağırlık ve fiyat olarak Monster önde.

@KeReM BeY 2K çözünürlük laptopta bir şey ifade etmiyor benim gözümde. 27" veya 32" bir ekrandan bahsetmiyoruz. 15.6" oyun için 1-2 sene içerisinde yetersiz olmaya başlayacak ve yerini 17.3" ekranlara bırakacak. Oyun zevki açısından attığım model Monster'dan daha üstün. Bu konuda hemfikirizdir umarım. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı