Tulpar T5 V22.1 alınır mı?

Clevo kasaymış ondan bütçe artmazsa bunu alıp isteğinize göre SSD ya da RAM arttırın:
Bütçe artarsa bunu öneririm:

Isınma, yazılım, donanım, kasa aklınıza ne gelirse.
hocam ben 25.1 almıştım. Bir sorunsuz cihaza ulaşamadım 3. cihazdır sorunlu en son cihaz ölü piksel çıktı panel değişti 2 3 güne gelcek yine sorunlu panelle gelme olasılığına karşılık alternatif bakıyorum, 2 3 ay bekleyip msi gp76 11ug alabilirik beklemeli miyim? Yoksa monstera yeni ürünler 10 güne gelecek, 1-1 değişim mi istemeliyim.

Hocam ben 25.1 almıştım. Bir sorunsuz cihaza ulaşamadım 3. cihazdır sorunlu en son cihaz ölü piksel çıktı panel değişti 2 3 güne gelecek yine sorunlu panelle gelme olasılığına karşılık alternatif bakıyorum, 2 3 ay bekleyip MSI GP76 11ug alabilirik beklemeli miyim? Yoksa monstera yeni ürünler 10 güne gelecek, 1-1 değişim mi istemeliyim.

GP76 11ugyi 20 bine bulursanız alın hocam, öbür türlü gerek yok. Geçmiş olsun bu arada, konularınızı okudum ve Monster servisinin anlatıldığı kadar iyi olmadığını tekrar anladım.

GP76 11ugyi 20 bine bulursanız alın hocam, öbür türlü gerek yok. Geçmiş olsun bu arada, konularınızı okudum ve Monster servisinin anlatıldığı kadar iyi olmadığını tekrar anladım.
İyisini geçtim, biraz iyiye bile kabuldum. Ama berbat kimsenin kimseden haberi yok, iletişimleri 0, cihaz güzel diye vazgeçmiyorum şuan için.. Neden üstünde MSI etiketi konunca 4000tl fark olduğunu anladım 😁
Öneri cihaz var mıdır peki aksi durum için

Geri
Yukarı