Tulpar v22.1 alınır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu linkin altındaki yorumda adam PC'yi almış MUX var mı diye sordum var dedi.(pek inanmadım inş gelir )

Bu kadar belirsizlik varken o kadar para verip almam hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu linkin altındaki yorumda adam PC'yi almış MUX var mı diye sordum var dedi.(pek inanmadım inş gelir )

V22.1 ile MSI Alpha 17 şarj adaptörü aynı, videoda görünce şaşırdım.
MSI bile Monster parçası kullanıyor, Monster mükemmel (!)

Panel sorunu Chrome kaynaklı değil bildiğin Monster kaynaklı. Evdeki 10 senelik laptop çökmüyor ama 15 20 bin TL'lik Monster Chrome da bir ayar açık diye paneli çöküyor. Sırf bu yüzden ve MUX Switch sorunu yüzünden iade ettim ve yeni laptop aldım ve öyle bir sorun yok aldığım başka marka laptopta.

Panel sorunu Chrome kaynaklı değil bildiğin Monster kaynaklı. Evdeki 10 senelik laptop çökmüyor ama 15 20 bin TL'lik Monster Chrome da bir ayar açık diye paneli çöküyor. Sırf bu yüzden ve MUX Switch sorunu yüzünden iade ettim ve yeni laptop aldım ve öyle bir sorun yok aldığım başka marka laptopta.
Ne aldınız?

Ne aldınız hocam?

Gigabyte Aorus 15p xc
Ayrıca BIOS Update için bilgisayarın servislik olmasından ve uzun süre serviste kalmasından da kurtulmuş oldum. 2 tıkla (indir ve yükle) BIOS güncellendi. Maalesef kısa sürede Monster çok kötü bir deneyim yaşattı.
Not: Benim iade ettiğim model tulpar t5 v21.5 idi. Fakat problemler birçok yeni modelde ortak gibi görünüyor.
Not2: Yeni laptopum elime geçeli 24 saat olmadı ve gözlemlerim şu ana kadar olan süreden ve elimde bulunan üründen ibarettir. Bütün bir markaya veya modele tek başıma güvence veremem herkes kendi araştırmasını yapıp öyle karar versin hangi laptopu alacağına. Bilindiği gibi teknoloji şans işi ve buradaki yorumuma güvenip sonra laptopta sorun çıkarsa sorumluluk kabul etmediğimi belirtmek istedim. Amacım hiçbir markanın reklamını yapmak ya da hiçbir markayı kötülemek değildir.

Son düzenleme:
Gigabyte Aorus 15p xc
Ayrıca BIOS Update için bilgisayarın servislik olmasından ve uzun süre serviste kalmasından da kurtulmuş oldum. 2 tıkla (indir ve yükle) BIOS güncellendi. Maalesef kısa sürede Monster çok kötü bir deneyim yaşattı.
Not: Benim iade ettiğim model tulpar t5 v21.5 idi. Fakat problemler birçok yeni modelde ortak gibi görünüyor.
Not2: Yeni laptopum elime geçeli 24 saat olmadı ve gözlemlerim şu ana kadar olan süreden ve elimde bulunan üründen ibarettir. Bütün bir markaya veya modele tek başıma güvence veremem herkes kendi araştırmasını yapıp öyle karar versin hangi laptopu alacağına. Bilindiği gibi teknoloji şans işi ve buradaki yorumuma güvenip sonra laptopta sorun çıkarsa sorumluluk kabul etmediğimi belirtmek istedim. Amacım hiçbir markanın reklamını yapmak ya da hiçbir markayı kötülemek değildir.
Aynı bilgisayarı ben de aldım İtopya'dan indirimde bir sorunuz olursa beni etiketleyebilirsiniz belki yardımcı olabilirim.
Düzeltme: 15P KC modeli var bende

Son düzenleme:
Bilgisayarı alan bir arkadaşa sordum tam emin değilim o yüzden sana sordum bende gelmesini bekliyorum gelmezse almayacağım.
BIOS güncel model gelmiş arkadaşınıza. Şanslı kendisi. Şu an birçok kişi servise gönderiyor, BIOS için e-mail atıyor vs. O iş şans işi yani. Geçenlerde 04. sürüm BIOSla gelen gördüm. Halihazırda 06. var ve 07.-08. sürümleri konuşuluyor.

Konu için yorumum ise, alınır tabii niye alınmasın.
Optimus özelliğinin düzgün çalışmaması yüzünden ses çıkaran Lenovo cihaz da gördüm, Chrome'da arada bir "cızzt" diye ses yapan da. Genel olarak Chrome bazlı bir sorun eğer sadece uygulamada yaşanıyorsa. Hele hele grafik okuma yapıyorsanız halihazırda bahsedilen özelliği kapatıp Nvidia Denetim Masası'ndan Chrome'u Nvidia işlemciyle çalıştırmanızı öneririm.

Monster'ın panelleri bazı yaşanan talihsizliklerle meşhur fakat ben kullandım ve bir sorun yaşamadım (V20.2). Çokça notebook geçti elimden ve bu "panel sorunu" dediğiniz şeyin markayla alakası olduğunu düşünmüyorum.

"Cızzt" yapan Lenovo cihaz gördüm ama yine de Legion 5 aldım. Bilgisayarı "cızzt" yapan arkadaşım da yine Lenovo aldı şu an kargoda (Ideapad Gaming 3). Çünkü her bir sorunda markaya küsmek veya küsmek için yer aramak yersiz. Windows bilgisayarınıza virüs bulaştı diye Ubuntu kurar mısınız?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı