Tulpar T5 V22.1 alınır mı?

İyisini geçtim, biraz iyiye bile kabuldum. Ama berbat kimsenin kimseden haberi yok, iletişimleri 0, cihaz güzel diye vazgeçmiyorum şu an için. Neden üstünde MSI etiketi konunca 4000TL fark olduğunu anladım 😁
Öneri cihaz var mıdır peki aksi durum için

L5 Pro var hocam, tabii o da GP76'dan sonra paklamaz. Bana da Abra A7 v11.4'te MUX var dediler, güvenerek aldım. Baktım MUX yok, eğer BIOS'ta yoksa yoktur dediler. E kardeşim var mı yok mu bunu ben mi bileceğim, sen nasıl servissin?

L5 Pro var hocam, tabii o da GP76'dan sonra paklamaz. Bana da Abra A7 v11.4'te MUX var dediler, güvenerek aldım. Baktım MUX yok, eğer BIOS'ta yoksa yoktur dediler. E kardeşim var mı yok mu bunu ben mi bileceğim, sen nasıl servissin?
😂 Çok cahil bir temsilcileri var, ilhan beyin ve satış müdürlerinin mailini buldum. Hepsine mail atacağım, cihazim elime ulaşsın da.. V25.1 kalitesini hiç bir cihazda bulamazsınız diyorsunuz yani; o halde bu cihazda diretmeye devam edeceğim. 03.10.2021 yeni stok girişi olmadı bekleyip değişim yaptıracağım yarın panel değişmiş gelecek bakalım nasıl bir halde gelcek cihaz..

Sorunsuz mu gelcek yoksa kırık mı bakcaz
Bu arada siz bildiğim kadarıyla monster a pek sıcak bakmıyorsunuz 11.4 nasıl aldınız. 22.1 clevo kasa demişsiniz, tek sağlam kasası v22 serisi diye duymuştum.

😂 Çok cahil bir temsilcileri var, ilhan beyin ve satış müdürlerinin mailini buldum. Hepsine mail atacağım, cihazim elime ulaşsın da. V25.1 kalitesini hiçbir cihazda bulamazsınız diyorsunuz yani; o halde bu cihazda diretmeye devam edeceğim. 03.10.2021 yeni stok girişi olmadı bekleyip değişim yaptıracağım yarın panel değişmiş gelecek bakalım nasıl bir halde gelecek cihaz.

Sorunsuz mu gelecek yoksa kırık mı bakacağız
Bu arada siz bildiğim kadarıyla Monster'a pek sıcak bakmıyorsunuz 11.4 nasıl aldınız. 22.1 Clevo kasa demişsiniz, tek sağlam kasası V22 serisi diye duymuştum.

T7 V22 tongfang, T5 V22 Clevo. Monster'ın şu isimlendirmeyi çözmesi lazım. Çok kafa karıştırıcı. V11.4 tongfang diye aldım arkadaşıma ki memnunda. Az Watt çekmesi harici bir sorun yok.

T7 V22 tongfang, T5 V22 Clevo. Monster'ın şu isimlendirmeyi çözmesi lazım. Çok kafa karıştırıcı. V11.4 tongfang diye aldım arkadaşıma ki memnunda. Az Watt çekmesi harici bir sorun yok.
sizin v22 önerdiğinizi görmüştüm ve v22 den şikayet de gördüm. Radeon hocam yapmaz dedim meğer 17'3 olan v22 leri önermişsiniz o halde 😁

Aklımda bulunsun, clevo veya tongfang olduğunu nasıl anlıyoruz?

Sizin V22 önerdiğinizi görmüştüm ve V22'den şikayet de gördüm. Radeon hocam yapmaz dedim meğer 17'3 olan V22leri önermişsiniz o halde 😁

Aklımda bulunsun, Clevo veya tongfang olduğunu nasıl anlıyoruz?

Klavyeden hocam, Lenovo tipi harfler tuşun sol üstünde ise Clevo, MSI tipi tuşun ortasında ise tongfang.

Oha sayenizde birşey öğrendim, clevo ve tongfang marka bile basmayan üreticiler çoğu firma bunlardan alıp etiket yapıştır sat he 🤔 @Radeon RX 5500M
Ama msi steelseriesle anlaşmalı ona rağmen tongfang olduğuna emin miyiz veya clevo msi var mı? Örnek?

Oha sayenizde bir şey öğrendim, Clevo ve tongfang marka bile basmayan üreticiler çoğu firma bunlardan alıp etiket yapıştır sat he 🤔 @Radeon RX 5500M
Ama MSI SteelSeries'le anlaşmalı ona rağmen tongfang olduğuna emin miyiz veya Clevo MSI var mı? Örnek?

Evet olay tam olarak o. Bunlar laptopu üretiyor, Monster'da alıp logo basıyor. Sizin model ise MSI, ekran kartı subvendor bölümüne bakarak görebilirsiniz.

Evet olay tam olarak o. Bunlar laptopu üretiyor, Monster'da alıp logo basıyor. Sizin model ise MSI, ekran kartı subvendor bölümüne bakarak görebilirsiniz.
Hocam çok teşekkür ederim, üstüne 4 5 bin koyup ( kulaklıgımı, mouse ve gamepadimi satıp )
msi gp76 ya geçme planımdan vazgeçtim sizle konusunca. Tek farkı msi freedos ve 3070 var.

Bu modelde yaşadığım sorunlar belki msi da da başıma gelecek şeylerdi o halde..

Çok teşekkür ederim 🤗 Son olarak bana katılıyor musunuz? Veya farklı bir öneriniz var mı?

Yarın cihaz tekrar elime geçecek sorun yaşamam halinde ne önerirsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı