Tulpar T7 25.1.1 laptopun 32 GB RAM'li versiyonu alınmalı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok bu cihazı aldım doğrumu yaptım yanlış mı öğrenmekti amacım, siz değerli dostların fikrini almaktı maksat ileriye dönük ne kadar idare eder tecrübelerinize dayanarak bilgi almak istedim
İyi yapmışsınız, kasa MSI GP76 kasası. Uzun yıllar götürecek bir laptop. Normal MSI GP76'da olan bir yazılımı Microsoft store mağazasından yükleyince kullanabiliyordunuz, şuan ne olduğunu hatırlamıyorum birazdan araştırıp yazacağım.

Alanlarin %50'sinden fazlasi sorunlar yasayip servislerde binbir takla atti. Onun disinda herhalde iyi bir laptop.

İyi yapmışsınız, kasa MSI GP76 kasası. Uzun yıllar götürecek bir laptop. Normal MSI GP76'da olan bir yazılımı Microsoft store mağazasından yükleyince kullanabiliyordunuz, şuan ne olduğunu hatırlamıyorum birazdan araştırıp yazacağım.
Çok sevinirim çok teşekküler, hem yorumuz hemde ilgi ve alakanız için...

Alanlarin %50'sinden fazlasi sorunlar yasayip servislerde binbir takla atti. Onun disinda herhalde iyi bir laptop.

Laptop iyi aslında her laptop ısınır veya kasasında sıkıntı olabilir ama panel hatası çok rastlanan bir şey Monster'da o sıkıntı hem de Monster'in Abra ile gelen kötü bir ünü var.

Eskiden okuduğum yorumu anahtar kelimelerle arattım ancak bulamadım. Dragon Center olabilir bir dener misiniz?
Evet doğruymuş,buldum ve indiriyorum. Yükleme sonrası geri dönüş yapacağım, çok teşekkürler...
@Mantony
Yükleme sonrası dragon center sadece true color seçeneklerini ayarlamama müsade ediyor başka hiç bir özellik aktif değil maalesef.

Son düzenleme:
Yükleme sonrası dragon center sadece true color seçeneklerini ayarlamama müsade ediyor başka hiç bir özellik aktif değil maalesef.
Dragon Center laptopu v25.1.1 olarak olarak gördü mü? Hatırladığım bir diğer kısım ise yazılımın laptopu Monster olarak görmesiydi. Yorumu silmişler herhalde aratınca çıkmıyor hiçbir türlü.

Dragon Center laptopu v25.1.1 olarak olarak gördü mü? Hatırladığım bir diğer kısım ise yazılımın laptopu Monster olarak görmesiydi. Yorumu silmişler herhalde aratınca çıkmıyor hiçbir türlü.
Yok maalesef laptopu v25.1.1 olarak görmedi sadece bilgi kısmında bıos versiyon ve tarihi yazıyordu. incelediğim kadarı ile monster bilgisayarların çoğu modeli ile olan uyum sonlandırılmış gibi gözüküyor...

Laptop iyi aslında her laptop ısınır veya kasasında sıkıntı olabilir ama panel hatası çok rastlanan bir şey Monster'da o sıkıntı hem de Monster'in Abra ile gelen kötü bir ünü var.
Gen2 dinlemeyin pek mantıklı konuşmuyor. Bir gün Monster övüyor diğer gün Msi sövüyor.
Bugünde Monster kötülüyor.
Çocuk bir sıkıntılı

Bu arkadas gecen gun bir yerlerde FullHD bir panel icin UHD seviyesinde diye yorum yapiyordu, seviyenin ne oldugunu tahmin ediyorsundur. Bu arada Monster ovmedim ovmem bu modeli de balon gibi sisirdiler sonra alanlarin %75'i servislerde surundu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı