Tulpar T7 25.1.1 laptopun 32 GB RAM'li versiyonu alınmalı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu arkadas gecen gun bir yerlerde FullHD bir panel icin UHD seviyesinde diye yorum yapiyordu, seviyenin ne oldugunu tahmin ediyorsundur. Bu arada Monster ovmedim ovmem bu modeli de balon gibi sisirdiler sonra alanlarin %75'i servislerde surundu.
Komik Monster ile aynı panelli neredeyse aynı mantıkta üretilen Lenovo kullanıyorsun sjdlkjasdhasjdhl

@gen2 25.1 konusunda haklı. Ben 25.1. 2 aldım ekran kartı ve touchpadinde sıkıntı vardı aldığım gün. Hemen iade ettim.

Dostum laptop bu sonuçta her markada denk gelebilir.

Evet hocam bende sizin gibi düşünüyordum taki forumdaki Monster kullanıcılarını görene kadar. Marka kötülemek sevdiğim bir şey değil ama insanlar kolay para kazanmıyor. Mevcut ekonomik durumda göz önüne alınınca bence monstera para vermek hiç akıl karı değil. Bildiğiniz kumar oynamak çok çok çok küçük bir ihtimal sorunsuz model bulmak. İnsanlar pişman olsun istemiyorum.

Ha böyle diyorum ama MSI da olmadığı ya da olmayacağı anlamına gelmiyor bu. Atıyorum MSI da bu oran %20 ise Monster'da %50'den daha fazla diye düşünüyorum. Bende MSI aldım ve teknoloji konusundaki şanssızlığım peşimi bırakmaz ise MSI da olsa yakında arıza, sorun başlıklarımla dolacak forum. İnşallah talihim yaver giderde sağlam bir şey gelir.

Son düzenleme:
V25.1.1 gayet harika.
Gen2 hocam bana da biraz garip geliyor ama bilgili işte...

@gen2 25.1 modeli çok satıldı. Açılan konuların bir kısmı da IPS glow, ışık sızması gibi her markanın IPS cihazlında olabilecek şeyler. Dizüstü bilgisayarlar çok fazla bileşenden oluşuyor ve sıfır cihazlarda bile bazı sorunların çıkması doğal. Forumda açılmış bazı konular üzerinden %50-75 giderek yükselttiğin tarzda oranlar vermek doğru değil. Monster cihazları arasında, hatta çoğu markanın ortalama cihazlarından daha iyi bir model. Senin durumun biraz algıda seçicilik gibi.

@gen2 25.1 modeli çok satıldı. Açılan konuların bir kısmı da IPS glow, ışık sızması gibi her markanın IPS cihazlında olabilecek şeyler. Dizüstü bilgisayarlar çok fazla bileşenden oluşuyor ve sıfır cihazlarda bile bazı sorunların çıkması doğal. Forumda açılmış bazı konular üzerinden %50-75 giderek yükselttiğin tarzda oranlar vermek doğru değil. Monster cihazları arasında, hatta çoğu markanın ortalama cihazlarından daha iyi bir model. Senin durumun biraz algıda seçicilik gibi.

Bu model satisa sunuldugundan beri takip ediyorum zaten %50'den fazla demistim orada bu da arttirmak olmuyor. Gayet de alanlarin yarisindan fazlasi aşırı isik sizmasi yuzunden ekran degisikligine gitti bircogu cozum bulamayip iade etti. Benim anlamadigim isik sizmasi bu kadar normalse diger markalar icin bu kadar konu acildigini neden gormuyoruz? Bu bariz uretim kalitesi ve kalite kontrol problemleri oldugunun gostergesidir.

GE76 hakkında ne düşünüyorsunuz? Dün sipariş verdim ben de.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı