Tulpar T7 25.1.1 laptopun 32 GB RAM'li versiyonu alınmalı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kalite kontrol tarafında iyi iş çıkartanı yok gibi zaten. Burada iş servis kalitesine kalıyor. Üründe sorun çıktığı taktide çözülüyor mu ona bakmak lazım. Türkiye'de dahil hemen her yerde Apple gibi bir markadan sonra en iyisi MSI muhtemelen. Ortada bir sorun varsa iade, değişim gibi konularda müşterinin savaş vermesi gerekmiyor. Monster da bu ülkede bunu en iyi yapan firmalardan biri. Hızlı servis, iade ve değişim rahatlığı, garantisi dolmuş ürünlere bile gösterdiği ilgi gibi birçok olumlu tarafı var. Kalitesini bildiğimiz birçok marka servis tarafında işkence çektiriyor resmen.

Kalite kontrol tarafında iyi iş çıkartanı yok gibi zaten. Burada iş servis kalitesine kalıyor. Üründe sorun çıktığı taktide çözülüyor mu ona bakmak lazım. Türkiye'de dahil hemen her yerde Apple gibi bir markadan sonra en iyisi MSI muhtemelen. Ortada bir sorun varsa iade, değişim gibi konularda müşterinin savaş vermesi gerekmiyor. Monster da bu ülkede bunu en iyi yapan firmalardan biri. Hızlı servis, iade ve değişim rahatlığı, garantisi dolmuş ürünlere bile gösterdiği ilgi gibi birçok olumlu tarafı var. Kalitesini bildiğimiz birçok marka servis tarafında işkence çektiriyor resmen.
Lenovo’da da yerinde servis hizmeti var. Evime kadar gelip anakartımı değiştirmişlerdi.

Ölü piksel vs. onları kastediyorum.
Evet, o modelde olu pikselle karsilasmayanlar sadece kontrol etmeyenlerdi herhalde. 4 panel degistirip hepsinde olu pikselle karsilasanlar gordum bu forumda. Sonra da iade ettiler zaten ben Monster'in bir daha MSI rebrandi yapacagini sanmiyorum.

Evet, o modelde olu pikselle karsilasmayanlar sadece kontrol etmeyenlerdi herhalde. 4 panel degistirip hepsinde olu pikselle karsilasanlar gordum bu forumda.
Hatta forumda V25.1 incelemesi yapan arkadaşta da vardı o sorun. 4 kere değiştirmişti sanırım oydu.

Kaynak bu forum biraz arastir bulursun.
Abra A5 v17.1...
Abra A5 v17.2...
Abra eski seriler...
Abra A7 v13 serisi...
Yalan yok Abra A5 v18 serisi de sorunsuz değil.
Tulpar T7 v22 serisi...
Bunlar hep sorunlu seriler.

Bazen T5 v20, T7 v20, v2 serisi bunlarda sorun ihtimali cidden az.
Monster zaten Tongfang’ın iyi kasalarını kullanıyor. Fakat gel görelim ki XPG veya Eluktronics gibi markaların sağladığı kalite ve performansa yaklaşamıyor. Bu üç markada da aynı V21.8 kasasının modeli var ve Monster’ınki diğerlerine kıyasla Clevo kalıyor. Yurtdışındaki çoğu kişi Tongfang sever fakat Monster bu konuda diğerlerine kıyasla baya kötü.
Ne yazık ki...
Ya MSI Monster'a kalite kontrolden supheli cikan cihazlari ucuz fiyattan iteledi, ya da MSI'in kalite kontrolu berbat.
Bence ilki, dandikleri iteledi.

Abra A5 v17.1...
Abra A5 v17.2...
Abra eski seriler...
Abra A7 v13 serisi...
Yalan yok Abra A5 v18 serisi de sorunsuz değil.
Tulpar T7 v22 serisi...
Bunlar hep sorunlu seriler.

Bazen T5 v20, T7 v20, v2 serisi bunlarda sorun ihtimali cidden az.

Ne yazık ki...

Bence ilki, dandikleri iteledi.
Sen bu hakkinda konustugun laptoplari test ettin mi?

Sen bu hakkinda konustugun laptoplari test ettin mi?
Sen hiç test ettin mi de alayina tum Monster'i kotuluyorsun?
Internet diye bir sey var.
Sen bana surekli ornek insanlar verdin ben de veriler verdim.

Monster hakkında yapılan şikayetlere bakman yeterli.
Bakarak dedim.
Mesela ben suanki laptopumu almadan once şikayetvari actim ve baktim ki şikayet yazan cok az kisi var, genelde eski modeller.
Sonra forumda arattim sorun yasayan az.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı