Tulpar T7 v19.3 ekran kartımı görmüyor

Oruc Reis

Hectopat
Daha fazla  
Monster Tulpar T7 v19.3 modeline sahibim ekran kartını görmüyor. Mesela LOL oyununa girdiğim zaman (grafik sürücüsünü bulamadı) gibi bir hatayla karşılaşıyorum. CS:GO hiç girmiyor. Bugüne kadar başıma böyle bir şey gelmemişti. Konu ile ilgili bilgisi olan lütfen yardım edebilir mi? Hiçbir oyuna giremiyorum. Şu an aygıt yöneticisinde, DxDiag ve CPU-Z'da görünmüyor.
Aygıt yöneticisinde gizli olarak ekran kartı görünüyor.

Son düzenleme:
ddu ile driveri silin ve nvidia sitesinden son sürüm driveri kurun bilgisayarı düşürmediğiniz değilmi hiç bir hasar almadı yani değilmi

Hiçbir şekile PC'i düşürmedim üstündeki jelatini dahi duruyor. Dediğiniz programı indirdim temizledim Driver'i kurarken hatayla karşılaştım. Galiba bu sorun bütün Monster'larda oluyor.
Adsız.jpg

2.jpg

Son düzenleme:
Sildikten sonra bilgisayarı yeniden başlatıcaksınız ve nvidia kurulumunu öyle yapıcaksınız bendede olmuştu :)

Kaldırdım geri yükledim gine aynı hatayı alıyorum.

Sildim geri yükledim gine aynısı oluyor. GTA 5'e giriyorum diretx hatası verip kapanıyor.
En iyisi temiz format hocam format atın driverlerini tek tek kendi sitesinden yükleyin
Ve bilgisayarı yeniden başlattınız değilmi yeniden başlattıktan sonra driveri kurmaya çalıştınız eminsiniz değilmi

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı