Tulpar T7 v2.4.1 Ekran Kartı Değiştirdikten Sonra Düşük Performans

Tulpar T7 v2.4.1 Laptop, AMD HD 8970M 2 GB 256 bit ekran kartı takılı olan bilgisayarıma GTX 970M 6 GB 192 bit ekran kartı aldım, taktım ama performansı yetersiz durumda (i7 4710MQ işlemci). Aygıt yöneticisinde görünüyor kart. Sürücü güncelle deyince güncelliyor oradan ama ben kendim güncel sürücü kurmak istediğimde uygun donanım bulunamıyor gibi bir hata alıyorum. BIOS atmak gibi bir durum gerektiriyor gibi. Monster'dan destek vermiyorlar. Kart elimde kaldı. Ne yapacağım bilmiyorum. CSGO'da 50-60 FPS veriyor kart.
DDU ile sil vs. ne varsa yaptım... Hala düzelmedi @Recep Baltaş
Kuvvetli ihtimal yeni BIOS istiyor.Nvidia denetim masasındaki güç modunu doğru ayarladığından eminsen senin laptopunla aynı anakartı kullanan gtx 900 serisi ekran kartlı bir laptopun BIOS'u lazım sana, internetten biraz araştırman lazım. BIOS'u kendin yükleyemezsen işi bilen bilgisayarcılar yükleyebiliyor. Ya da baştan iş bilen bir laptop tamircisine bırak laptopu halledebilir.

Kuvvetli ihtimal yeni BIOS istiyor.Nvidia denetim masasındaki güç modunu doğru ayarladığından eminsen senin laptopunla aynı anakartı kullanan gtx 900 serisi ekran kartlı bir laptopun BIOS'u lazım sana, internetten biraz araştırman lazım. BIOS'u kendin yükleyemezsen işi bilen bilgisayarcılar yükleyebiliyor. Ya da baştan iş bilen bir laptop tamircisine bırak laptopu halledebilir.
benimde şu ana kadarki analizim bu yönde.iyi bir bilgisayarcı da bulmak pek zor.denicez birşeyler,en kötü monstera bi yollıcam salağa yatıp parasıyla bile olsa yaptırırcam

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı