Tulpar T7 v20.4 17, 3" oyun bilgisayarı alınır mı?

Bütçe
23000

Danimonke

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba Gaming laptop almayı düşünüyorum şu sıralar.

Tulpar T7 v20.4 17, 3" oyun bilgisayarı 23.000 TL alınır mı sizce?

Önerebileceğiniz başka Gaming laptoplar var mı? Önerilere açığım.

İşlemcisi çok iyi. Ben de var aynı alet. F/P olarak güzel. 3060 mobil de 1080p için gayet iyi performans göstermekte. Ben harici monitör ile 2K oyun oynuyorum. Fena sayılmaz.

Monster Laptoplardaki genel ısınma sorunu ile karşılaşmadım ben. Bu kasası iyi.

Bütçeyi zorlayabiliyorsan:
Zorlayamıyorsan:
İkisi de Max-P ekran kartıne ve MUX Switch'e sahip. Kasa kalitesi, soğutma performansları ve yazılım destekleri üst seviye. Hazır indirimdeler, kaçırmayın derim.

İlk attığınız linkteki bilgisayarın QHD olan modeli ya da farklı markanın benzer özellikleriyle tavsiye edebileceğeniz QHD ekran yüksek Hz vs başka bir öneriniz var mıdır aşağı yukarı bu bütçede?

İlk attığınız linkteki bilgisayarın QHD olan modeli ya da farklı markanın benzer özellikleriyle tavsiye edebileceğeniz QHD ekran yüksek Hz vs başka bir öneriniz var mıdır aşağı yukarı bu bütçede?

Ekranları farklı olanı yok maalesef. 3080'e kadar olan güncel işlemcili OMEN serilerinde FHD - 144 Hz şeklinde. Ancak sırf ekran yüzünden bu iki modelden vazgeçmeyin derim. Monster'a göre genel kalite anlamında çok daha üstün modeller.

Laptop olması şart mı?
@Danimonke
Evet dostum
Zorlayamıyorsan:
İkisi de Max-P ekran kartıne ve MUX switch'e sahip. Kasa kalitesi, soğutma performansları ve yazılım destekleri üst seviye. Hazır indirimdeler, kaçırmayın derim.
hımm sağol dostum notuma ekledim

Zorlayamıyorsan:
İkisi de Max-P ekran kartıne ve MUX Switch'e sahip. Kasa kalitesi, soğutma performansları ve yazılım destekleri üst seviye. Hazır indirimdeler, kaçırmayın derim.

Satıcı 3060 için 80 watt, 3070 için 85 watt yazmış soru bölümüne.

Yeni konular

Geri
Yukarı