Tulpar T7 v20.5 için DDR4 3200 MHz 2x32 laptop RAM önerisi

thearmy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Tulpar T7 v20.5 laptop için yüksek verim alabileceğim 2x32 RAM önerilerinizi bekliyorum. Bunun dışında kendim araştırma yaparken nelere dikkat etmeliyim sizce, CL sayısı düşük mü olmalı yoksa yüksek mi, dikkat etmem gereken detaylar var mı vb. yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Bu üründen 2 adet alabilirsiniz. Zaten standart bu bellekler, daha düşük CL veya daha yüksek MHz olayı pek yok diyebiliriz. Desteklenen maksimum bu. Bazı cihazlarda CL değeri BIOS ile düşürülebiliyor sadece.
2 adet alacağınız için içinde gelen RAM'in pek olayı yok.

Bu üründen 2 adet alabilirsiniz. Zaten standart bu bellekler, daha düşük CL veya daha yüksek MHz olayı pek yok diyebiliriz. Desteklenen maksimum bu. Bazı cihazlarda CL değeri BIOS ile düşürülebiliyor sadece.
2 adet alacağınız için içinde gelen RAM'in pek olayı yok.

Öneriniz için teşekkür ederim hocam.

Hocam N11'de böyle bir RAM buldum, hem fiyatı uygun hem CL15, bir fikriniz var mıdır RAM özellikleri böyle olmasına rağmen fiyatı neden düşük?

@Astiva

Son düzenleme:
Öneriniz için teşekkür ederim hocam.

Hocam N11'de böyle bir RAM buldum, hem fiyatı uygun hem CL15, bir fikriniz var mıdır RAM özellikleri böyle olmasına rağmen fiyatı neden düşük?

@Astiva

İlk defa gördüğüm bir ürün, sistem de CL22 destekliyor. Uyum konusu problem olabilir ve ne kadar güvenilir tartışılır.

Geri
Yukarı