Tulpar T7 V22.1 alınır mı?

Bütçe
20.000
dediklerinize katılıyorum 20.3 ve 21 monsterın pek meşhur olmayan kasaları fakat 22.1 direkt eluktronics prometheus xvii laptobu sonuçta. zaten yapılmış bir şeyi almışlar kendileri içine 3060 sığdırmaya çalışmamışlar düşüncesi ile aldım. çok bilgili olmasam da her türlü testi msi afterburner eşliğinde yapıcam bir problem görürsem 2 hafta koşulsuz iade politikasından yararlanıp tereddüt etmeden iade almayı düşünüyorum. sorun çıkmaz ise çok mutlu edecek bir bilgisayar benziyor
Hocam bu monster hangi markanın aynısını getiriyordu ? Adını unuttum şuan

Aynı fikirdeyim ancak yanlışınız var hocam. Eluktronics matrix RP17 ile aynı kasaya sahip v20.3. ve yurtdışında da kaliteli olmadığından dolayı çok tercih edilmemişti. V21 ise Max 17 modelinin aynısıdır ve oradan bakabilirsiniz throttle sorunu vardı. Çözdüklerini iddia ediyorlardı umarım öyledir. Hocam sizden bir ricam olacak, mux Switch açılıyor mu BIOS'tan onu kontrol edin lütfen. 3060'ın tam performansı nedir onu görürüz.

Bunları bilmiyordum bak ben.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videodaki Prometheus kasasını inceledim işte bayağı memnun kalmış adam sorunsuz oldugunu söylüyordu performansıyla MSI ve diğer makrlara fark attığını söylüyordu. Kendi sitesinde de daha büyük fanlar daha büyük ve daha fazla bakır boru sayısıyla soğutmayı cozduklerini söylüyorlardı bakacağız artık.

Bunları bilmiyordum bak ben
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videodaki prometheus kasasını inceledim işte bayağı memnun kalmış adam sorunsuz oldugunu söylüyordu performansıyla MSI ve diğer makrlara fark attığını söylüyordu. Kendi sitesinde de daha büyük fanlar daha büyük ve daha fazla bakır boru sayısıyla soğutmayı cozduklerini söylüyolardı bakacağız artık.

Hocam dave Lee'ye çok güvenemiyorum artık, bir model vardı çok sorunluydu. Herkes sorunlarını dile getirirken mükemmel bir laptop gibi anlatıyordu. Jarrod ve ownordisownu beklemek lazım.

V21 hiç alınmaz hocam. Her yerinden yazılımsal sorun akıyor şu an. V22.1 aynı durumda olabilir diye almayın dedim. Performans düşüklüğü var hepsinde.

Hocam v21 değil sanırım bu, RTX 30 serisinin bir sıkıntısı. MUX switch olan laptoplarda bu sorun oluşuyor. İnternette bir çok farklı markada sıkıntı var. Bazıları tam performansı harici monitör ile alıyor ama bu sürekli ve sağlıklı bir çözüm değil.

Hocam V21 değil sanırım bu, RTX 30 serisinin bir sıkıntısı. Mux Switch olan laptoplarda bu sorun oluşuyor. İnternette birçok farklı markada sıkıntı var. Bazıları tam performansı harici monitör ile alıyor ama bu sürekli ve sağlıklı bir çözüm değil.

Evet hocam haklısınız, benim kastettiğim ondan başka da sorunlar var.

Evet hocam haklısınız, benim kastettiğim ondan başka da sorunlar var.
Ne gibi sorunlar var hocam? Ben Asus 13 inç almayı düşünüyordum fakat şimdi laptopa daha erken ihtiyacım var. Bir kaç hafta sonrası için Razer Blade getirtme şansım var fakat garanti ve stok sıkıntısı olduğu için alamazsam Monster düşünüyordum V21 serisini. Başka ne sorunları var?

laptop daha önsiparişe bugün açıldı fakat bir sorun yaşar isem ( ekran kartının kullanılmaması gibi vb...) sizi bilgilendirirm

Ne gibi sorunlar var hocam? Ben ASUS 13 inç almayı düşünüyordum fakat şimdi laptopa daha erken ihtiyacım var. Birkaç hafta sonrası için Razer Blade getirtme şansım var fakat garanti ve stok sıkıntısı olduğu için alamazsam Monster düşünüyordum V21 serisini. Başka ne sorunları var?

Driver sorunu vardır @Daggerspell kullanıcısı anlatabilir.

V21 hiç alınmaz hocam. Her yerinden yazılımsal sorun akıyor şu an. V22.1 aynı durumda olabilir diye almayın dedim. Performans düşüklüğü var hepsinde.

V20.3 alınmaz Tulpar görünümlü Abra kendisi. Ve gördüğünüz gibi performans düşüklüğü var. 90 FPS CS:GO nedir yahu? 3060 ekran kartı var sözde. İlk videodaki arkadaş muxtan kaynaklanan bir problem yaşamıştı, @Daggerspell hocamda driver konusunda sorun yaşadı. Şu anlık RTX 30 Monster alınmaz.
Ne zamana düzelir hocam bunlar? Ve V21 kaç sene dayanır? (Haftada 3-4 saat oyun)

Geri
Yukarı