Tulpar T7 V25.1.2 nasıldır?

Merhabalar Tulpar T7 V25.1.2 linkteki ürün nasıldır acaba? 300Hz olduğu için biraz ilgimi çekiyor yoksa Bu ya da Bu laptopu almayı düşünüyorum. Alınır mı? neredeyse hiçbir yerde hiçbir şey göremedim.
Alınır hocam ben aldim aynisini mükemmel laptop . Güçlü bir laptop fh4 ultra(ÇY süzme 2x(?)) ayarlarda 150 (150 fps sbtledim) fps ile 120/130 arasında alıyorum . Uzun süre oynadiktan sonra sıcaklıklara baktiğimda CPU max 90 görmüşken GPU 70 de kalmış , üstelik turbo fan manuel olarak açık değil ve ses rahatsız etmiyor ( kaliteli bir kulakliğiniz varsa ses çok daha az gelir ve ya gelmez)(örnek : Corsair hs50) Gelelim eksilerine
-Pili aşırı zayıf!! (1 / 1.30 saat gidiyor)
-Biostan dolayı(?) klayveyi görmüyor (Engine de bulunamadı)
-azcık ağır ama evde kullandiğim için sıkıntı yok

Alınır hocam ben aldim aynisini mükemmel laptop . Güçlü bir laptop fh4 ultra(ÇY süzme 2x(?)) ayarlarda 150 (150 fps sbtledim) fps ile 120/130 arasında alıyorum . Uzun süre oynadiktan sonra sıcaklıklara baktiğimda CPU max 90 görmüşken GPU 70 de kalmış , üstelik turbo fan manuel olarak açık değil ve ses rahatsız etmiyor ( kaliteli bir kulakliğiniz varsa ses çok daha az gelir ve ya gelmez)(örnek : Corsair hs50) Gelelim eksilerine
-Pili aşırı zayıf!! (1 / 1.30 saat gidiyor)
-Biostan dolayı(?) klayveyi görmüyor (Engine de bulunamadı)
-azcık ağır ama evde kullandiğim için sıkıntı yok
Klavye sorunu için BIOS downgrade yapmanız gerekiyormuş hocam ve teşekkür ederim. Pil oyun dışı mı 1 1.30 saat?

Klavye sorunu için BIOS downgrade yapmanız gerekiyormuş hocam ve teşekkür ederim. Pil oyun dışı mı 1 1.30 saat?
evet sorun benden midir bilmem ama oyun disi
düzeltme
hocam 2 saat anime izledim kesintisiz %50den azı gitti ayarlar :
parlaklık %40
fanlar Super Battery
Opera GX Pil Tasarrufu modu
Güç Modu Pil Tasarrufu
arkada gereksiz çalışan şeyleri kapattım

bu şekilde

Son düzenleme:

Geri
Yukarı