Tulpar T7 v25.1 SteelSeries Engine 3 çalışmıyor

AriceN

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
YAFL da öğrenci
Hocalarım selamlar:
T7 v25.1 cihazımın SSE3 yazılımı çalışmıyor. 3 4 defa silmeme rağmen... Nasıl bir yol izleyebilirim? Cihaza ilk aldığımda kurmamıştım, şimdi kurdum ama çalışmıyor.
@Radeon RX 5500M hocam MSI konusunda deneyimlisiniz nasıl bir yol izlemem gerekli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocalarım selamlar:
T7 v25.1 cihazımın SSE3 yazılımı çalışmıyor. 3 4 defa silmeme rağmen... Nasıl bir yol izleyebilirim? Cihaza ilk aldığımda kurmamıştım, şimdi kurdum ama çalışmıyor.
@Radeon RX 5500M hocam MSI konusunda deneyimlisiniz nasıl bir yol izlemem gerekli.

Klavye driverınız yüklü mü? Aygıt yöneticisinde SteelSeries keyboard yazması lazım. Yazmıyorsa Monster'dan onu istemelisiniz.

Klavye driverınız yüklü mü? Aygıt yöneticisinde SteelSeries keyboard yazması lazım. Yazmıyorsa Monster'dan onu istemelisiniz.

Yazmıyor aradım format atın diyorlar. Sitesindeki tüm driverlar kurulu. Hocam bir de merakımdan soruyorum 3DMark testinde cihazın ekran kartı graphic test 1 2 de Max 75 ama CPU test bölümünde 95 dereceyi görüyor normal midir pek oyun indiremedim ama Metro: Last Light ve Satisfactory de Max 74 gördüm ekran kartı için Max fan da oto da 87 derece sabit.

Son düzenleme:
Yazmıyor aradım format atın diyorlar. Sitesindeki tüm driverlar kurulu. Hocam bir de merakımdan soruyorum 3DMark testinde cihazın ekran kartı graphic test 1 2 de Max 75 ama CPU test bölümünde 95 dereceyi görüyor normal midir pek oyun indiremedim ama Metro: Last Light ve Satisfactory de Max 74 gördüm ekran kartı için Max fan da oto da 87 derece sabit.
@AriceN

Aynı sorun bende de var sorunu çözebildiniz mi acaba?

Muhtemelen mshybrid modunda olmasından IGPU'nun sıcaklığını gösteriyor.

Hocam klavyeyle alakalı olarak sormuştum sorumu, sitelerindeki tüm driverleri yüklü ve güncel, GG uygulamasını moonsterin sitesinden, StellSeriesin sitesinden 4-5 sefer sildim tekrar yükledim hala çözülmedi. Windowsun tüm güncellemeleride yapılı

Hocam klavyeyle alakalı olarak sormuştum sorumu, sitelerindeki tüm sürücüleri yüklü ve güncel, gg uygulamasını moonsterin sitesinden, SteelSeries'in sitesinden 4-5 sefer sildim tekrar yükledim hala çözülmedi. Windows'un tüm güncellemeleride yapılı.

Bende halen çalışmıyor saldım artık klavye RGB'si olmadan kullanıyorum.

Aynısı başıma geldi sorunun çözümü çok basitmiş öğrendim başkaları benim gibi uğraşmasın diye buraya yazmak istedim.

Aygıt yöneticisini açın oradan klavyeler oradanda SteelSeries PS/2 keyboard üzerine sağ tıklayın cihazı kaldır a basın aşağıdaki küçük görsel gibi bir görsel çıkacak oradan kaldıra basın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.
Sorun bende böyle çözüldü umarım sizde de bu kadar basit çözülür. İyi günler.
Ekran görüntüsü 2022-01-24 184301.pngekran görüntüsü 2022-01-24 184315.PNG
Başka bir formda yazmıştım burada da işinize yarayabilir diye paylaştım not olarak SSE 3'den senkronizasyon yapmayın yoksa aynısıni tekrarlayabiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı