Tulpar v20.3 MUX Switch'ten görüntü gelmiyor

ayhansvkl

Hectopat
Monster Tulpar v20.3 cihazimda dGPU'ya gectigim zaman goruntu gidiyor ve tekrardan BIOS'a girip degisiklik yapamiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de sipariş vericem de benim de tek temennim o. Yoğunlarmış bu aralar biraz uzun sürebiliyormuş ama bakalım inşallah öyle bir sıkıntı olmaz.

Sen tam olarak ne zaman aldın ve göndereli kaç gün oldu? Bi'de sana güncel halde mi geldi BIOS?

7 Nisanda elime geçti BIOS'da dGPU var fakat geçince görüntü gelmiyordu hybrid kullanınca da ekran kartı kullanımı çok düşüyordu 3A oyunlar oynamıyorum örneğin Valorant oynuyorum elimde 1650 Ti model bir laptop daha var o bilgisayarla aynı FPS'yi veriyor ama ekran kartı kullanımı %30 %35 neden bu kadar para verdim ki o zaman kartı tam performansta kullanmak istiyorum 240 Hz bir monitör bağlama hayalim vardı böyle olursa yalan olacak.
Sen tam olarak ne zaman aldın ve göndereli kaç gün oldu? Bi'de sana güncel halde mi geldi BIOS?

BIOS sürümü istedim kapattılar Ticket'ı elimdeki 5 Mart biostu.

7 Nisanda elime geçti BIOS'da dGPU var fakat geçince görüntü gelmiyordu hybrid kullanınca da ekran kartı kullanımı çok düşüyordu 3A oyunlar oynamıyorum örneğin Valorant oynuyorum elimde 1650 Ti model bir laptop daha var o bilgisayarla aynı FPS'yi veriyor ama ekran kartı kullanımı %30 %35 neden bu kadar para verdim ki o zaman kartı tam performansta kullanmak istiyorum 240 Hz bir monitör bağlama hayalim vardı böyle olursa yalan olacak.

BIOS sürümü istedim kapattılar Ticket'ı elimdeki 5 Mart biostu.
Görüntü gelmediğinde eski haline nasıl aldın aklımda bulunsun benimde.
Ticket'ı neden kapattılar ya çok saçma. En güncel BIOS hangi tarihli ki?
Bir de bu BIOS'u verdiklerinde Monster destekle yükleyemez miyiz onlarda telefonda yardımcı olsalar yani? Çünkü sanırım biraz farklı yüklenmesi.

Görüntü gelmediğinde eski haline nasıl aldın aklımda bulunsun benim de.
Ticket'ı neden kapattılar ya çok saçma. En güncel BIOS hangi tarihli ki?
Bir de bu BIOS'u verdiklerinde Monster destekle yükleyemez miyiz onlarda telefonda yardımcı olsalar yani? Çünkü sanırım biraz farklı yüklenmesi.

Güç düğmesine 1 dk basılı tutunca BIOS restart yiyor.
BIOS yükleme format gibi ama biraz riskli yükleme sırasında herhangi bir kesinti olursa bilgisayar kullanılmaz hale geliyor o yüzden ne olursa olsun servise verirdim güncelleme için az para değil.
Güç düğmesine 1 dk basılı tutunca BIOS restart yiyor.
BIOS yükleme format gibi ama biraz riskli yükleme sırasında herhangi bir kesinti olursa bilgisayar kullanılmaz hale geliyor o yüzden ne olursa olsun servise verirdim güncelleme için az para değil.

Güncelleme: 20.3'lere dGPU özelliği gelmis servis hızlı çalışıyor 1 2 güne elime ulaşacağı bilgisini verdiler bakalım değişimler nasıl olmus.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı