Tulpar V25 vs AORUS 15P KD vs Dell G5

İade dışında şansınız var. Servise durumu bildirip ürünü gonderiyirsunuz ve size Samsung SSD takip gonderiyorlar. Ancak merak etmeyin bence zira cok cok nadir Crucial SSD ile gelmesi. Muhtemelen doğrudan Samsung gelir.
Hocam normalde dediğiniz gibi fakat şu an Monster’ın kendi sitesinde Crucial SSD ile satılıyor, sanırım Samsung SSD stokları bitti. O yüzden biraz korkuyoruz

Hocam normalde dediğiniz gibi fakat şu an Monster’ın kendi sitesinde Crucial SSD ile satılıyor, sanırım Samsung SSD stokları bitti. O yüzden biraz korkuyoruz
Hocam güncel durum hakkında bilgim yok, eğer öyle yazıyorsa zaten öyle geldiğinde diyecek cok fazla sözünüz kalmıyor.
Düzenleme: Evet şimdi baktım ve Crucial 500 GB SSD yazıyor dolayısıyla onunla gelmesi sizi şaşırtmasın. Eskiden stok kaldiysa ve Samsung gönderilerse şansınıza artık.

Son düzenleme:
Hocam güncel durum hakkında bilgim yok, eğer öyle yazıyorsa zaten öyle geldiğinde diyecek cok fazla sözünüz kalmıyor.
Düzenleme: Evet şimdi baktım ve Crucial 500 GB SSD yazıyor dolayısıyla onunla gelmesi sizi şaşırtmasın. Eskiden stok kaldiysa ve Samsung gönderilerse şansınıza artık.

Aldığım zaman Samsung vardı sitesinde ve görüştüğümde Samsung gelir demişlerdi en kötü şikayet ederiz THH'ye.

Ben de alışverişi cuma günü yaptım aslında, hafta sonu da Samsung SSD vardı. Gen4 yerine gen3 Crucial SSD ile gönderirlerse ayağa kaldırırım ortalığı, arada 400 lira fiyat farkı var

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı