Turbo ve Izoly sistemlerin sırrı

1606852228850.png
1606852256189.png
1606852354768.png

Ciddi olarak soruyorum. Fiyat açısından bu pc lerden daha iyisi var mı ?

Eki Görüntüle 759545

Yakalandın Izoly Turbox adam gel bakalım sana birkaç bir şey öğreteyim. Öncelikle bilgisayarlar hakkında çok şey bilmiyorsan bu firmaların uygun fiyatlı olduğunu düşünebilirsin ama değil işte. Sana adım adım anlatacağım büyük oyunu.

Şöyle bakınca aslında hiçbir şey sıkıntı yok gibi.(Göremeyen gözlere tabii.)

1: İşlemci
İşlemcimiz i5-750,2009 yılında çıkmış bir işlemci. Başka söze gerek yok sanırım he?

2: Ekran kartı
Ekran kartı R7 240.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gayet uygun bir kart bu yılın koşulları için.2013 çıkışlı bu kartta.
3: RAM
Bu hangi marka acaba tam olarak. Çubuk kraker mi?
4: SSD
Üstte SSD yazmışlar altta HDD var ne iş?
5.PSU
C4.
Şimdi ben böyle dedim diye üzülme. Bak vallahi bu fiyata çok daha iyi, çok daha kaliteli markalardan sağlam parçalar toplayıp güzel bir bilgisayar alabilirsin. Yanlış anlama buradakileri, biz senin daha iyi bilgisayarlarda güvenle oyun oynamanı istiyoruz. He yok, sen hala ben Izoly Turbox PC alacağım diyorsan senin için geleceği ayağına getirip gidiyorum o zaman.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İğrenç bir işlemci iğrenç bir ekran kartı
Çocukların gözüne girsin diye 8 GB RAM.
Işıklı kasa.
Yanında hediye 30 TL'lik ışıklı klavye.

Eki Görüntüle 759618Eki Görüntüle 759619Eki Görüntüle 759623

Ciddi olarak soruyorum. Fiyat açısından bu PC'lerden daha iyisi var mı?

Hocam almayacaksanız meşgul etmeyin. Bende mis gibi Turbox RTX 2060 kartlı PC var kullanıyorum her oyun Ultra'da. Babamla birlikte kredi çektik 48 yıl boyunca ayda 4bin lira ödeyeceksek ne var bunda(!)

Hocam Frisby olan kasam, hediye gelmişti kullanıyoruz. :D.

PSU'm Gametech, e ne farkı var derseniz emin olun belirtilen kadar kötü bir PSU değil. Bunu kanıtlarıyla birlikte 9253822891 kez açıkladım bir daha açıklamayayım.

Yok hocam Allah uzun ömürler versin ikisine de inşallah kötü bir şeyler olmaz inşallah.
İdare eder diyor adam. Etmesin abi, daha iyisi için uğraşalım ama olmuyor işte.

Onlar yorum nötrlemek için fake hesap takmayın.

Hocam Frisby olan kasam, hediye gelmişti kullanıyoruz. :D

PSU'm GameTech, e ne farkı var derseniz emin olun belirtilen kadar kötü bir PSU değil. Bunu kanıtlarıyla birlikte 9253822891 kez açıkladım bir daha açıklamayayım.

Rica etsem 9253822892. kez açıklar mısın?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı