Turbox 500W PSU Alınır mı?

İnsanların tecrübesine göre. Her PSU patlayabilir ama bu PSU'larda düşük kalite komponentler var. 350W bir PowerBoost ile FX 8120 beslemiştim zamanında bu arada.
aynen öyle sorun şu ki malesef baktığım zaman bütün forum sitelerinde çoğu power markalara patlar yazıyorlar 10 15 yıllık kasaların powerları hala çalışıyor onlar neden patlamadı kulaktan dolma bilgilerle yorum yapıyorlar insanların bütçesi yoksa napsın abicim 100 tl lik power önerisi yazmışlar örneğin adama 250tl 300 tl lik power önermişler platoon patlar everest patlar ne alacak peki bu gariban adam piyasada en ucuz power bunlar malzeme kalitesi düşük olabilir ama fiyatı uygun? gtx1080 kullanabilen bir adam zaten gider kalitelisini alır. r7 240 için ne gerek var 400w 300-350tl lik powera patlamasından ziyade fazla güç çeker faturaya yansır tek eksisi o olur
Hortlatma kurbanı oldum.
:D ilk defa bir foruma katıldım ve yorum yaptım uzun zamandır gördüğüm birşeydi yazmak istedim artık

Arkadaslar kac yillik konu bi hortlatmayin daa. Guc kaynagini hala aktif olarak kullaniyorum ben hicbir problemi yok. Butcem yoktu bunu aldim efenim, butcesi fazla olan istedigi guc kaynagini alabilir :).

Yeni konular

Geri
Yukarı