Turbox ATM900036 Sistem Nasıldır?

Sistem hakkında bilgi verir misiniz? Özelliğine göre fiyatı uygun mudur? PUBG gibi oyunları oynatır mı?

Berbattır CS:GO üstünü oynatmaz. O İ7 yerine yeni nesil bir Pentium işlemci alsanız bile daha hızlı. Ekran kartından bahsetmiyorum bile. Yıl olmuş 2019 hala R7 240 nedir :)

Monitor almaniz da gerekiyorsa APU sistem tercih edin. Artan paraya monitor alirsiniz. APU sistemler eger bazi parcalari 2. el alirsaniz 1.5K'ya rahatlikla bulunabilir.

Turbox ve İzoly sistemler çöp ve kazıktır. İçinde İ7 işlemci var yazıyorlar hem işlemci 1.nesil hemde mobil KESİNLİKLE alma.

i7 olduğuna aldanmayın işlemci 1. nesil ve işlemci mobile bir işlemci değiştiremezsiniz büyük ihtimal bir dizüstü anakartını kasaya takmışlar.

Son düzenleme:
Berbattır CS:GO üstünü oynatmaz. O İ7 yerine yeni nesil bir Pentium işlemci alsanız bile daha hızlı. Ekran kartından bahsetmiyorum bile. Yıl olmuş 2019 hala R7 240 nedir :)

Turbox ve İzoly sistemler çöp ve kazıktır. İçinde İ7 işlemci var yazıyorlar hem işlemci 1.nesil hemde mobil KESİNLİKLE alma.
2500₺normal oyunlar oynatabilicek bir cihaz önerebilirmisin peki

@Tanju4114 Bu sistemi yaptığım özelleştirmelerle alabilirsiniz. 100 TL pahalıya geliyor ama 100TL için 2200G koymak istemedim.
a.PNG

2500₺normal oyunlar oynatabilicek bir cihaz önerebilirmisin peki

Bu sistem bütçeni aşıyor. Ama başlangıç için gayet iyi FPS oyunları oynayacaksan İntel seçilmeli. Evde harddiskin var mı?

Bu sistem bütçeni aşıyor. Ama başlangıç için gayet iyi FPS oyunları oynayacaksan İntel seçilmeli. Evde harddiskin var mı?
Hayır yok ilk defa alıcam bir pc metin2 falan oynmak için pes 2019 gibi otunları oynmak için yardımcı olursanız sevinirim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı